Yün Yorgan Fiyatları ve Modelleri | Hibboux
|
Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Yün Yorgan

 
Yün Yorgan
Deliksiz bir gece uykusu sağlayarak günün yorgunluğunu üstünüzden atabilmenize yardımcı olacak bir yorgana sahip olmaya hazır mısınız? Hibboux yün yorgan, kalitesi ve rahatlığı ile hayalinizdeki konforlu uykuya kavuşmanızı sağlıyor. Hibboux yorganlar, %100 doğal malzemeler ile üretilerek size sağlıklı bir uyku vadediyor. Yumuşacık dokusu sayesinde ise uykunuzdan alacağınız keyfi doruk noktasına taşıyor.
Devamını oku..
Sağlıklı Bir Uyku İçin: Yün Yorgan
Yün doğal bir dolgu malzemesi olması nedeniyle nemi hızlı bir şekilde emer ve buharlaştırır. Böylece ıslaklık hissi vermez ve vücudunuzun uyku esnasında kuru kalmasına yardımcı olur. Ayrıca yün nefes alan yapısıyla da sağlıklı uyku süreci geçirmenize katkı sağlar. Yün yorgan modelleri ortamın ısısına göre farklı etkiler gösterir. Sıcak ortamda vücudu serin, soğuk ortamda ise sıcak tutarak ideal vücut ısısını sağlar. Hibboux yün yorganların dış kumaşı da tamamen doğal bir malzeme olan pamuktan üretilmiştir. Ayrıca Hibboux yün yorganlar uluslararası geçerliliği olan Woolmark sertifikasına sahiptir. Woolmark sertifikası dünya çapında kabul görmüş olan bir garanti sertifikasıdır ve çeşitli testlerden geçirilen ürünlerden sadece kalite standartlarına uygun olanlarına verilir. Üstelik Hibboux yün yorganlar tekstilde güven işareti olarak kabul edilen OEKO-TEX sertifikasına da sahip. Bu da Hibboux yorganların üretiminde zararlı maddelerin kullanılmadığını ve insan ekolojisine uygun olduğunu gösteriyor.
Çevreye Zarar Vermeyen Yenilenebilir Doğal Yorgan
Hibboux yün yorgan, üretiminin ilk aşamasından son aşamasına kadar doğal yöntemler ile işlenir. Hibboux yorganların içerisinde dolgu malzemesi olarak kullanılan yünler koyunlardan elde edilir ve tamamen doğaldır. Yünün elde edilmesi için hiçbir canlıya zarar verilmez, sıcak havalarda koyunların serinlemesi için kırkma işlemi yapılır ve bu şekilde elde edilen yünler Hibboux yün yorganların dolgu malzemesi olarak kullanılır. Üstelik yünün geri dönüşümü mümkün olduğu için çevreye zarar vermeyen bir üründür. Toprağa bırakılan yünler bir yıl içinde kendiliğinden parçalanarak toprağa karışır. Yünün içerisindeki değerli besinler ise doğaya tekrar kazandırılmış olur. Yünün bir diğer olumlu yönü ise diğer dolgu malzemelerine göre ateşe karşı daha dayanıklı bir yapıya sahip olması.
Uzun Ömürlü Hijyenik Kullanım
Hibboux yün yorgan, nem tutmaz ve hijyeniktir. Hafif olması nedeniyle rahatlıkla taşınabilir ve makinede yıkamaya uygun olduğu için kolayca temizlenebilir. Üstün kalitesi sayesinde ise uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilir. Hibboux'un tek kişilik yün yorgan ve çift kişilik yün yorgan modellerinden kendinize en uygun olanı belirleyerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yorgana sahip olabilir ve konforlu uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik üründen memnun kalmazsanız 30 günlük deneme süreci içerisinde Hibboux yün yorganınızı iade edebilirsiniz.
Rahat Bir Uyku İle Kendinizi Şımartın
Kaliteli yapısı, sağlıklı oluşu ve konforlu dokusu sayesinde Hibboux yün yorganlar iyi bir uyku çekmenizi sağlar ve güne daha mutlu uyanmanıza destek olur. Sizde tüm bu avantajlardan yararlanabilmek için Hibboux'un sitesinden yün yorgan fiyatları ve modellerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun Hibboux yün yorganı satın alarak kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapabilirsiniz.