Tencel Yorgan Fiyatları ve Modelleri | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

Lyocell Yorgan

 
Tencel Yorgan
Nefes alan bir yapıya sahip tencel yorgan doğal olması sayesinde sabah dinlenmiş bir biçimde uyanmanızı sağlıyor. Bir elyaf türü olmakla birlikte, tencel güçlü bir dayanıklılığa sahip. Böylece yorganı uzun yıllar aynı verimlilikle kullanma imkânı bulabilirsiniz. Dayanıklılığı konfor ile buluşturan Hibboux, gece boyu rahat etmeniz için yorgan üretiyor.
Devamını oku..
Vücudunuzun Doğal Isısını Koruyan Tencel Yorgan Nedir?
İpeksi dokunuş sayesinde kusursuz bir yapısı olan tencel bir elyaf türü olarak ev tekstilinde vazgeçilmez arasına adını yazdırıyor. Hibboux tarafından üretilen tencel yorganlar nem transferini kolaylıkla yaptığı için uyku esnasında terlemenizi engelliyor. Serin bir ortam sağladığı için uyku kalitesini de artırıyor. Özellikle yaz ve bahar aylarında kullanım için ideal bir yorgan seçeneği arayışındaysanız tencel yorgan size hitap ediyor. Vücut ısısını düzenleyici etkiye sahip olması tencel yorgan özellikleri arasında öne çıkıyor. Sıcaklığa bağlı olarak vücuttaki nem oranında özellikle sıcak yaz aylarında bir artış meydana gelir. Hibboux'un tasarladığı tencel elyaf yorganların nem emilim gücü yüksek olduğu için gece boyu uyku kalitesinde bir düşme söz konusu olmuyor. Her daim rahat bir uyku arayanlar için geliştirilen yorganlar, sıcak ortamlarda dahi serinliği hissetmenizi sağlıyor. Uyku kalitenizden ödün vermek istemiyorsanız tencel yorganlar tam da size hitap ediyor. Şık tasarımlara sahip ürünler, yatak odanızın havasını pozitif yönde değiştirmeyi de amaçlıyor.
Bakteri Geciktirme Özelliği ile Hijyenik Bir Ortam
Tencel yorganlar, bakteri geciktirme fonksiyonu ile dikkatleri üzerinde topluyor. Hijyen konusunda ödün vermeyen Hibboux, yorganlarında kullandığı okaliptüs ağaçlarından elde edilen tencel elyaf ile sağlığınızı sizin kadar önemsiyor. Yorgan tasarımında daha sağlıklı bir ortam sağlayabilmek adına toz akarlarının yaşam döngüsü kırılıyor. Tencel elyaf doğası gereği bakteri geciktirici özelliğe sahiptir. Böylece bakteri üremesini engellemek için herhangi bir kimyasal kullanılmıyor ve sağlıklı bir uyku ortamı sağlanıyor. Tencel yorganda nem ve hava geçirgenliği sebebiyle toz akarları yaşam alanı bulmakta zorlanır. Avusturya Tekstil Enstitüsü tarafından yapılan testler sonrasında tencel elyafta elektrostatik yüklemenin olmadığı ortaya çıktı. Vücutta çeşitli sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan elektrostatik yükleme hem fizyolojik hem de psikolojik problemlere neden olabilir. Tencel yorgan ise doğal yapısı gereği antistatik özelliğe sahip. Bu özellik sayesinde stres ve gerilimden uzak bir gece geçirerek her yeni güne daha zinde ve daha enerjik başlayabilirsiniz. Ayrıca yorganın bakımı ve temizliğinin kolay olması tercih edilirliğini de artırıyor. Yorganı uzun yıllar kullansanız dahi yapısında ve renginde herhangi bir bozulma olmadığını görebilirsiniz. Böylece konforun yanı sıra yatak odası dekorasyonunda da çıtayı hiçbir zaman düşürmemiş olursunuz.
Tencel Yorganlar Doğaya Karşı Maksimum Duyarlı
Tencel yorgan, doğadan geldiği için geri dönüşüm bakımından da %100 uyumludur. OEKO-TEX® alanda kabul gören tencel elyaf ekolojik bakımdan uluslararası düzeyde kabul görüyor. İnsan doğası gereğine uygun bir biçimde üretildiği ve büyük oranda doğada çözündüğü için çevreye de zarar vermiyor. Hammaddesi okaliptüs ağacıdır ve nem emilim konusunda tıpkı pamuk, bambu gibi en başarılı hammaddeler arasında yer alır. Emilen nem hemen elyaf içerisine hapsedilir ve hızlıca nemin buharlaşması sağlanır. İnsan sağlığına olduğu kadar doğaya da zarar vermeyen yorgan Hibboux tarafından özenle sizin için üretiliyor. Siz de uyku konforunuzu artırmak ve her sabah aynı huzur ile uyanmak isterseniz tencel yorgan siparişinizi hemen verin.