Bambu Yorgan Fiyatları ve Modelleri | Hibboux
|
Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Bambu Yorgan

 
Bambu Yorgan
Sağlıklı uykular için tereddüt etmeden tercih edeceğiniz bambu yorgan, uykuda geçireceğiniz zamanın sizin için çok ayrı bir keyif kaynağı olmasını sağlıyor. Gece boyu bölünmeden devam eden bir uyku, sizi tanıyan ve vücudunuzun değişen ısı ve nemine uygun olarak üretilen bu sağlıklı yorgan ile artık hayal olmaktan çıkıyor. Ter içinde uyandığınız, sık sık bölünen keyifsiz bir uykuya artık veda ederken, bambu liflerinden üretilen bambu yorgandan vazgeçemeyeceksiniz. Bambu yorgan kaşmire yakın ipeksi dokusu ve saf yumuşaklığıyla, konforuna özen gösterenlerin severek kullandığı ürünlerden biri. Çevreye duyarlı olmayı kendine ilke edinen Hibboux, bambu yorgan modelleri ile bu duyarlılığını bir kez daha kanıtlıyor. Farklı ebatlarda bambu yorgan seçenekleriyle bu özel ürünü size sunan Hibboux, sizin adınıza sağlığınızı düşünüyor.
Devamını oku..
Bambu Yastıklar Uyku Esnasında Omurganızı Destekler
Uyku sağlığınız için uyuduğunuz çevre önemlidir. Fakat sadece gece değil gün boyu omurganızın duruşu da uyku düzenini etkiler. Kaliteli bir uyku ve daha dinç sabahlar için omurganız gece boyunca doğal, sabit bir şekilde desteklenmelidir. İyi bir gece uykusu sunan bambu yastık modelleri, omurga sağlığınızı da korumaya yardımcı olur. Gece boyu çeşitli boyun pozisyonlarına uyum sağlayarak vücudunuzu tam destekler. Baş ve boyun bölgesini tamamen kaplayan dolgusu ile uyku sırasında doğal vücut şeklinizi de korumaya yardımcı olur.
Doğal Antimikrobiyal Özelliği ile Bakteri Oluşumunu Önler
Yastıklar uyku sırasında yüzümüze en çok temas eden ürünlerdir. Kaliteli bir yastık cilt sağlınız için de olumlu özellikler taşır. Antimikrobiyal özelliğiyle Hibboux bambu yastıklar keyifli bir uyku vadederken bakteri, mantar ve diğer mikroorganizmaların üremesini engellemeye yardımcı olarak sağlıklı bir uyku deneyimi sağlar. Bambu yastıkların bu özelliği selülozdan üretilmiş elyaftan gelmektedir. Bu malzeme ile mikroorganizmaların yüzeye yapışması önlenerek gelişmesi hatta büyümesi engellenmiş olur.
Serin Bir Uykunun Tadını Çıkarın
Vücudumuz gece boyunca terleme eğilimindedir. Bambudan yapılmış ürünler, diğer doğal ürünlere kıyasla %40 daha fazla su emerek teri vücudumuzdan uzaklaştırır. Bu bambu lifler aynı zamanda doğal liflerdir, bu yüzden mükemmel bir hava akışı sağlar. Bambu lifleri son derece hafif ve nefes alabilir özellikte olduklarından sıcak yaz geceleri ya da sıcak bölgeler için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Mikro havalandırma özelliği, nem emici özelliğiyle birleştiğinde bambu yastıklar gece terleyenlerin yeni gözdesi. Emici özelliği istenmeyen kokuları da etkisiz hale getirir. Yastığınız ferah ve taze kokusunu uzun süre korur. Doğal liflerden oluşan bambu yastıklar hipoalerjenik etkiye sahiptir. Bambular yetiştirilme şartlarından dolayı kimyasal maddelere maruz kalmazlar. Bu nedenle alerjik ve hassas ciltler için diğer doğal ürünlere kıyasla bir adım öne çıkmaktadır. Ayrıca toz birikmesini önleyerek tozdan kaynaklı rahatsızlıkların da önüne geçer. Bambular çevre dostu ürünlerdir. Diğer bitkilerin yetişmediği bölgelerde, büyümesi için özel kimyasallara veya gübreye gerek olmadan yetiştirilir. Doğaya bırakıldığında ise doğal olarak, çevre kirliliği oluşturmadan kolaylıkla parçalanabilir.

Uykuya dalmakta zorlanıyorsanız ve uykularınız gece sık sık bölünüyorsa bambu yastık almanın zamanı gelmiştir. Hibboux bambu yastıklar yumuşak ve pürüzsüz dokusu ile hayalini kurduğunuz konforlu uykuyu sizlere sunuyor. Hayatımızın üçe birini yatakta geçirdiğimizi düşünürsek bu deneyimi hem keyifli hale getirmek hem de sağlıklı olarak bir üst düzeye taşımak hakkımız. Bambu yastıklar özellikleri ile doğanın gerçek birer harikaları. Bu harika yastıklara sahip olmak ise sadece bir tık kadar uzağınızda. Kusursuz bir uyku deneyimi yaşatacak bambu yastıklar Hibboux’da sizleri bekliyor. Hibboux'da her bütçeye uygun bambu yastık fiyatları bulunmaktadır. Siz de hemen sepetinize atın, sağlıklı ve konforlu uykunun tadını çıkartın!