Hybrid Yatak Modelleri ile Sağlıklı Uykular | Hibboux
|
Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Hybrid Yatak

 
Hybrid Yatak
Kaliteli ve deliksiz bir uyku süreci geçirmek için hybrid yatak seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı bu yatak tasarımları, Hibboux’nun sağlıklı ve doğal içerikleriyle buluşuyor. Uyku sürecinde kaliteli ve doğal içerikli yatakları tercih ederek güne dinç bir şekilde başlayabilirsiniz.
Devamını oku..
Hybrid Yatak Nedir?
Yatak tasarımlarında lateks, visco, sünger ve yay gibi malzemeler kullanılır. Hybrik yatak modellerinde bu malzemeler birlikte kullanılarak teknolojik gelişmeleri yakalayan ürünler tasarlanır. Böylece yatağınızdan en fazla verimi alabilirsiniz. Uzun yıllar konforla kullanabileceğiniz Hibboux hybrid yatak seçenekleri, kaliteyi ve rahatlığı bir arada sunar.
Omurganız İçin Doğru Destek: Hybrid Yatak Tasarımları
Sert yatakların en doğru yatak olduğu söylentisi gerçeği yansıtmaz. En doğru yatak seçeneği vücudunuzun anatomik pozisyonunu en doğal şekilde koruyan üründür. Hibboux’nun hybrid yatak tasarımları üstün özellikler sunan birden fazla destek katmanından oluşur. Bu katmanlar, yorucu ve uzun günlerin ardından sizi ihtiyaç duyduğunuz konfora kavuşturur. Destek katmanlı hybrid tasarımlar ile omurganızın doğal formunu koruyabilirsiniz. Bu ergonomik ürünler sayesinde yanlış yatış pozisyonunundan kaynaklanan bel, boyun ve sırt ağrısı gibi problemlerine engel olabilirsiniz. Hybrid yatağınızda yer alan yaylar birbirinden bağımsız olarak hareket eder. Böylece farklı uyku pozisyonlarında vücut kıvrımlarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Sağlıklı dolgu malzemeleri ile vücut pozisyonunuz optimum destekle korunur.
Deliksiz Uykuyla Buluşabilirsiniz
Dinç ve enerjik bir şekilde uyanmak için deliksiz bir uyku süreci geçirmek oldukça önemlidir. Bu nedenle yatağınız, rahatlamanızı sağlayarak sizi kaliteli uyku saatleriyle buluşturmalıdır. Hibrit yatak modellerinde kullanılan ve kauçuk ağacından elde edilen lateks, vücut hatlarınızla bütünleşen bir dolgu malzemesidir. Bu doğal içerikli malzeme vücudunuzun sıcaklık ve nem dengesini korumasına da yardımcı olur. Dört mevsim kullanabileceğiniz lateks yataklar ile terlemeden rahatlıkla uyuyabilirsiniz. Tencel Lyocell teknolojisinden yararlanılan tasarımlarda hava sirkülasyonu aktif bir şekilde sağlanır. Bu nefes alan yatak teknolojisi de nem dengesini sağlamak için oldukça etkilidir. Ferah bir uyku ortamı, günün yorgunluğundan arınmış bir şekilde uyanmanıza yardımcı olur.
Yatak Hijyeni Doğal Bir Şekilde Sağlanır
Kaliteli bir uyku ortamının en üst düzeyde hijyen de sunması gerekir. Hibboux’nun hybrid yatak seçeneklerinde tamamen doğal probiyotikler kullanılır. Yatak hijyeni doğal yollarla sağlanarak sağlığınızı tehdit eden kimyasallara asla yer verilmez. Yatak kumasının üzerinde yer alan probiyotik mikrokapsüller pek çok bakteri ve toz akarı gibi mikroorganizmaları doğal ve etkili bir şekilde yok eder. Probiyotikler, bu mikroorganizmaların yeniden oluşmasına da engel olur. Purotex teknolojisi, köpek ve kedi dostlarımızın oluşturabileceği alerjen faktörlere karşı da test edilmiş ve bu konuda da etkili olduğu kanıtlanmıştır. Hibboux’nun hybrid yatak tasarımları ile kendinize doğal içerikli ve sağlıklı bir uyku alanı yaratabilirsiniz. İhtiyacınıza göre farklı ölçülerdeki yatak seçeneklerini hemen sepete ekleyebilirsiniz.