Yatak Modelleri Hem Doğal Hem Konforlu | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

Yatak

 
Denemesi bedava. Hem de 365 gün boyunca.
Yataklarımıza güvenimiz tam olduğu için 2 yıl deformasyon garantisi ve 10 yıl yay garantisi veriyoruz. Üstelik 365 gün boyunca dilediğiniz gibi deneme hakkınız var. 365 gün içerisinde iade etmek isterseniz yatağınızı bıraktığımız gibi teslim alıyoruz ve paranızın tamamını koşulsuz şartsız iade ediyoruz.
 
365 Yetişkin Yataklarında
365 Gece Deneme
0 Ücretsiz Kargo
Ücretsiz İade
2+10 2 Yıl Yatak Garantisi
10 Yıl Yay Garantisi

Kapıya Teslimat
 
 
Hibboux Almak İçin 9 Neden
SAĞLIKLI UYKU
Doğadan ilham alan Hibboux ürünleri ile sağlıklı uykuyu herkes için ulaşılabilir kılıyoruz. Sleeping Elements konspeti ile uykuyu sadece teknolojik bir yatakla kısıtlamıyor, nevresimden yorgana tüm uyku ürünleriyle tamamen sağlıklı bir uyku konsepti sunuyoruz.
 
DOĞAL HAMMADDELER
Sertifikalarında da belirtildiği üzere ürünlerimiz içerisinde sağlığa zararlı hiçbir kimyasal bulunmamaktadır. En doğal hammaddeler ile doğanın huzurunu Hibboux ürünleri ile evinize taşıyoruz.
 
ÇEVRE DOSTU ÜRETİM
Pamuk, yün, ağaç gibi sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir hammaddeler, ecolabel etiketli ürünler ve kapalı döngü sistemine sahip üretim anlayışı tercih ediyoruz. Her canlıyı koruyor ve yaşama hakkına saygı gösteriyoruz.
 
TREND TEKNOLOJİLER
Yataklarımızda ve kumaşlarımızda kullandığımız teknolojiler uykunuzu etkileyen konfor, sıcaklık, nem, hijyen gibi etkenler düşünülerek geliştirilmiş ve sağlığa zarar verecek hiçbir kimyasal olmaksızın ürünlere uygulanmıştır.
 
ERİŞİLEBİLİR FİYAT POLİTİKASI
Sağlıklı uykunun herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple yüksek kar marjları ile ürünlerimizi satışa sunmak yerine herkesin ulaşabileceği bir fiyat politikası izliyoruz.
 
UZUN DENEME SÜRELERİ
İnternetten yatak mı alınır dediğinizi duyuyor gibiyiz. Asıl soru “mağazadan yatak mı alınır” olmalı. Yatağın size uygun olup olmadığını 10 dakikalık bir deneme ile anlayamazsınız, anladığınızda ise kullanmış olduğunuz için iade edemezsiniz. Oysa biz yetişkin yataklarımızda 365, bebek yataklarımızda 100 ve ev tekstili ürünlerimizde 30 gece sorgusuz sualsiz %100 para iade garantisi ile deneme imkânı sunuyoruz.
 
KALİTELİ TESLİMAT SÜRECİ
Tüm ev tekstili siparişleriniz 15.00’ten önce ise aynı gün, yatak siparişleriniz ise 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünlerimizi zamanında ve sorunsuz teslim etmenin bilinciyle hizmet sunuyoruz.
 
HAYVAN DOSTU ÜRÜNLER
Her canlının yaşama hakkına saygı duyuyoruz. Bu sebeple kaz tüyü, ipek, deri,post gibi üretiminde canlıların zarar gördüğü ürünleri gamımızda bulundurmuyoruz. Ürünlerimizin ar-ge çalışmalarından üretimine kadar her aşamasında hayvan dostu bir anlayış benimsiyoruz.
 
ÜSTÜN SERVİS HİZMETİ
Ulaşmanın tam bir muamma olduğu firmalara inat sizlerin bize en kolay şekilde ulaşmasını sağlayacak tüm iletişim ağlarını sistemimize entegre ediyoruz. Sitemizdeki iletişim ya da canlı sohbet sekmesinden, mail üzerinden, sabit telefonumuzdan ya da whatsapp destek hattımızdan mesai saatleri içerisinde bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 
 
İyi olan kazansın.
İnternetten
Hibboux Almak
 
Mağazadan
Yatak Almak
 
 


Deneme süresi:1 Yıl.
 


Deneme süresi:1 Dakika.
 
 


Kira, personel, fatura ve ekstra
nakliye maliyetleri yok.
Kaliteli ürün uygun fiyata.
 


Bütün maliyetler fiyata ekleniyor.
 
 


Mağaza mağaza dolaşıp
çile çekmek yok.
 


Dolaşmanın sonu yok.
 
 
 
Sorgula! Araştır!
Sağlıklı bir hayat için iyi bir uyku şarttır.İyi bir uyku ise sadece kaliteli uyku ürünleriyle mümkündür. Ancak, ne yazık ki sektörümüzde yanıltıcı bilgiler ile kalitesiz ürün satmaya çalışan birçok marka mevcuttur. Uyku ürünleri satın almadan önce, böyle bir yanılgıya düşmemek için ham madde, sertifika ve üretim gibi mutlaka araştırın ve sorgulayın.
SÖZ VERİYORUZ
Hibboux ürünlerini; doğa dostu teknolojilerle doğallıktan ödün vermeden, sağlığınıza uygun ve uluslararası standartların üzerinde bir kalite seviyesiyle tasarlayıp ürettiğimize,

Ürün ve servislerimizi, tamamen şeffaf bir şekilde anlatacağımıza; hiçbir koşulda yanıltıcı bilgiler vermeyeceğimize, her koşulda dürüst davranacağımıza ve asla kendi değer yargılarımızla ters düşmeyceğimize,

Hibboux ailesi olarak; bizlere şans verdiğiniz taktirde ürün ve servislerimizden kesinlikle memnun kalacağınıza söz veriyoruz. Memnun kalmadığınız bir durum olur ise sorgusuz, sualsiz, kolay bir şekilde paranızı iade ediyoruz.
 
Yatak
Yatak seçimi; sağlıklı bir beden, yeni güne iyi bir başlangıç ve uyku konforunu koruma gibi unsurlar üzerinde fazlasıyla etkili. Hiç kimse gece yattığı yerden güne yorgun bir şekilde başlamak istemez. Bu nedenle doğru yatak seçimi yapmak oldukça önemlidir. Rahatınız için en gelişmiş teknolojilerle hizmet veren Hibboux, sağlığınız için de hiçbir kimyasal içermeyen yataklar üretiyor.
Devamını oku..
Harika Bir Uyku Keyfi İçin Özel Tasarım
Uyku keyfiniz de yatağınız da uzun ömürlü olsun istiyorsanız DHT Yay Teknolojisinin ürünü olan Dream serisi tam size göre. Kuş tüyü hissiyatı veren özel üretim süngeri, doğal ağaç liflerinden oluşan kumaşı ve çökmeye karşı dayanıklı kenar destek süngerleri ile Dream serisi kullanıcıları için ekstra konfor katmanı sağlıyor. Dream serisi yataklar, uluslararası platformda kabul görmüş OEKO-TEX® kalite sertifikası taşıyor.
Vücut ve Uyku Dostu Yatak: “Hibrit Tasarım”
Mükemmel nem yönetimi ile uykunuzu koruyan Hibboux Botanik yatak, siz uyurken vücudunuzun şeklini alarak size belirgin bir destek sağlar. Geceleri çok hareket edenler için uygun bir tasarımda üretilen Botanic Hybrid yatak ise, farklı uyku pozisyonlarında omurganın doğal eğriliğini korur. Aynı zamanda kumaşın içindeki özel mikro yay teknolojisi ile yatağınız da sizinle birlikte nefes alır. Bebekleri de unutmayan Hibboux, Botanic Baby Hibrit yatağı ile sizin için sunduğu tüm konforu bebeğiniz için de sunuyor. Ayrıca farklı ölçülerdeki talepleriniz için Hibboux'da geniş bir ürün yelpazesi bulmak mümkün.
Gözler Üzerinde: Pocket Yaylı Serisi
Paket yay sistemli yataklar, yatış pozisyonundaki ağırlık dağılımına göre destek verir ve her yay ayrı torbalar içerisinde birbirinden bağımsız hareket eder. Bu nedenle çift kişilik tercihleriniz için Pocket yaylı yatak serisini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 5 farklı seçenekten oluşan Pocket serisinin tek pedli ürünü Splendid Low'dur. Ayrıca değişen ağırlıklara uyum sağlayan Microgravity Wallaby ise, kendi klasmanında en verimli hizmeti veren Pocket serisi ürünüdür. Bebek serisi için de özel yaylı yataklar üreten Hibboux, Cloud Baby ve Botanik Baby ürünleri ile bebeğinizin mışıl mışıl uyumasını sağlıyor.
Çevre Dostu Üretim Yapan Hibboux'dan Mükemmel Bir Fırsat
‘Ortopedik yatak mı yoksa bambu yatak mı alsam?’ ya da ‘Evimin dekorasyonuna yuvarlak yatak iyi gider mi?’ diye düşünenler için Hibboux güzel bir çözüm yolu öneriyor. Görmeden, dokunmadan alınmaz diyenler için size uzun mu uzun bir deneme fırsatı sunuyor. ‘Sabaha kadar da dokunsan birkaç gece onda uyumadan nasıl bir şey aldığını bilemezsin,’ mottosuyla hareket eden Hibboux, yetişkin yataklarında elinize ulaştığı andan itibaren size 365 günlük deneme süresi tanıyor. Tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak seçenekleri içerisinde 90x190 ve 160x200, 150x200 gibi aradığınız pek çok ölçüyü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kaliteli ve çevre dostu malzemesi, şık tasarımı ve ürün çeşitliliği ile öne çıkan Hibboux, ürünlerine 2 yıl deformasyon garantisi ve 10 yıl yay garantisi veriyor. Tek kişilik yatak fiyatları ya da çift kişilik yatak fiyatları ise her bütçeye uygun. Kalite ve fiyat performansında lider. Siz de sağlıklı bir uyku konforu yaşamak ve mükemmel bir hizmet almak istiyorsanız hemen Hibboux’da yer alan çeşit çeşit modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.