Yün Yastık Fiyatları ve Modelleri | Hibboux
|
Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Yün Yastık

 
Yün Yastık
Kaliteli ve rahat bir yastık tercih ederek iyi bir uyku uyuyabilir ve güne dinlenmiş olarak dinç bir şekilde başlayabilirsiniz. Hibboux yün yastık tamamen doğal malzemeler ile tasarlanarak size sağlıklı ve konforlu uyku imkanı sunuyor. Nefes alan yapıya sahip olan yastık, nemi buharlaştırarak kuru ve rahat bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Yumuşak dokusu sayesinde ise uyku konforunu en üst seviyede yaşamanızı sağlar.
Devamını oku..
İdeal Sıcaklığı Sağlayan Doğa Dostu Yün Yastık
Doğal bir içeriğe sahip olan yün yastık modelleri, vücudu sıcak havalarda serin, soğuk havalarda ise sıcak tutar. Bu özelliği sayesinde vücut ısısındaki değişime göre ideal sıcaklığı sağlar. Böylece hem yaz aylarında hem de kış aylarında sağlığınız olumsuz yönde etkilenmez. Sıcak havalarda koyunların rahatlatılması için kırkılan koyunlardan elde edilen yünler sentetik malzemelere göre daha sağlıklıdır. Üstelik tamamen doğal bir dolgu malzemesi olması nedeniyle geri dönüşümü mümkündür ve çevreye zarar vermez. Yün doğada kendiliğinden yok olan doğal bir yapıya sahiptir. Toprağa bırakılan yün, toprağa karışır ve içerisindeki yararlı besinler doğaya geri kazandırılır. Ayrıca yün, diğer malzemelere göre ateşe daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.
Ayarlanabilir Destek İle Konforlu Bir Uyku
Baş ve boyun ağrısı çekmeden rahat bir uyku uyuyabilmeniz için ihtiyacınız olan şey kendiniz için en ideal yastığı seçmek. Herkesin tercih ettiği uyku pozisyonu farklı olduğu için rahat edeceği yastık yüksekliği de farklıdır. Hibboux yün yastık modellerinin yüksekliğini fermuarlı kılıfları sayesinde istediğiniz seviyede ayarlayabilirsiniz. Böylece başınızı ve boynunuzu doğru bir şekilde destekleyerek mükemmel bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca Hibboux yün yastıklar, diğer yünlerin aksine hacmini kaybetmeyen %100 doğal boncuk yün ile üretildiği için destek seviyesi bozulmadan uzun yıllar kullanılabilir.
Rahat Ve Kolay Kullanım
Hibboux, uzun süre ve hijyenik şekilde yastıklarınızı kullanabilmeniz için yıkanabilir ve fermuarlı olarak tasarlanıyor. Doğal elyaflar yapısından dolayı yıkanmaya karşı çok dayanıklı değildir. Ancak doğal elyaflar yıkamaya dayanıklı olmasa bile yün yastığınızın dış yüzeyindeki yastık kılıfını rahatlıkla çıkararak yıkayabilir ve temiz bir şekilde yeniden takabilirsiniz. Böylece kolay bir şekilde yün yastıklarınızın hijyenini sağlayarak uzun ömürlü ve rahat bir kullanım elde edersiniz.
Doğru Yastık Seçimi İle Mükemmel Bir Uyku
Sağlığa hiçbir olumsuz etkisi olmayan Hibboux, yün yastık modelleri kaliteli yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlarken yumuşak dokusuyla da rahat bir şekilde tüm gece deliksiz bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Üstelik eşsiz tasarıma sahip Hibboux yastıklar, görsel açıdan da şık bir görüntü oluşturur. Tüm bu üstün performans özelliklerinin yanı sıra Hibboux yün yastık fiyatları bütçenizi de zorlamadan lüks bir uyku deneyimi sunar. Mükemmel bir uykunun tadını çıkarmaya başlamak için hemen Hibboux ürünlerini inceleyerek yün bir yastığa sahip olabilirsiniz ve böylece kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz.