Bambu Yastık Fiyatları ve Modelleri | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

Bambu Yastık

 
Bambu Yastık
Uykuya dalmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Bundan yastığınız sorumlu olabilir. Eğer doğru bir yastık seçmediyseniz yatağınız her ne kadar sizin için uygun kriterde olsa da vücudunuzu tam olarak desteklemiyor olabilir. Bu durumda kullandığınız yastığı değiştirmek ise zahmetsiz bir iş olacaktır. Bu basit ve bir o kadar kolay işlem ile uyku kalitenizi artırabilir, kötü uyku düzenine elveda diyebilirsiniz. O halde doğal Hibboux bambu yastıklar ile huzurlu uykuya "merhaba" deme zamanı! Hibboux'un bambu yastık özellikleri mükemmel bir uyku deneyimi vadediyor.
Devamını oku..
Bambu Yastıklar Uyku Esnasında Omurganızı Destekler
Uyku sağlığınız için uyuduğunuz çevre önemlidir. Fakat sadece gece değil gün boyu omurganızın duruşu da uyku düzenini etkiler. Kaliteli bir uyku ve daha dinç sabahlar için omurganız gece boyunca doğal, sabit bir şekilde desteklenmelidir. İyi bir gece uykusu sunan bambu yastık modelleri, omurga sağlığınızı da korumaya yardımcı olur. Gece boyu çeşitli boyun pozisyonlarına uyum sağlayarak vücudunuzu tam destekler. Baş ve boyun bölgesini tamamen kaplayan dolgusu ile uyku sırasında doğal vücut şeklinizi de korumaya yardımcı olur.
Doğal Antimikrobiyal Özelliği ile Bakteri Oluşumunu Önler
Yastıklar uyku sırasında yüzümüze en çok temas eden ürünlerdir. Kaliteli bir yastık cilt sağlınız için de olumlu özellikler taşır. Antimikrobiyal özelliğiyle Hibboux bambu yastıklar keyifli bir uyku vadederken bakteri, mantar ve diğer mikroorganizmaların üremesini engellemeye yardımcı olarak sağlıklı bir uyku deneyimi sağlar. Bambu yastıkların bu özelliği selülozdan üretilmiş elyaftan gelmektedir. Bu malzeme ile mikroorganizmaların yüzeye yapışması önlenerek gelişmesi hatta büyümesi engellenmiş olur.
Serin Bir Uykunun Tadını Çıkarın
Vücudumuz gece boyunca terleme eğilimindedir. Bambudan yapılmış ürünler, diğer doğal ürünlere kıyasla %40 daha fazla su emerek teri vücudumuzdan uzaklaştırır. Bu bambu lifler aynı zamanda doğal liflerdir, bu yüzden mükemmel bir hava akışı sağlar. Bambu lifleri son derece hafif ve nefes alabilir özellikte olduklarından sıcak yaz geceleri ya da sıcak bölgeler için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Mikro havalandırma özelliği, nem emici özelliğiyle birleştiğinde bambu yastıklar gece terleyenlerin yeni gözdesi. Emici özelliği istenmeyen kokuları da etkisiz hale getirir. Yastığınız ferah ve taze kokusunu uzun süre korur. Doğal liflerden oluşan bambu yastıklar hipoalerjenik etkiye sahiptir. Bambular yetiştirilme şartlarından dolayı kimyasal maddelere maruz kalmazlar. Bu nedenle alerjik ve hassas ciltler için diğer doğal ürünlere kıyasla bir adım öne çıkmaktadır. Ayrıca toz birikmesini önleyerek tozdan kaynaklı rahatsızlıkların da önüne geçer. Bambular çevre dostu ürünlerdir. Diğer bitkilerin yetişmediği bölgelerde, büyümesi için özel kimyasallara veya gübreye gerek olmadan yetiştirilir. Doğaya bırakıldığında ise doğal olarak, çevre kirliliği oluşturmadan kolaylıkla parçalanabilir.

Uykuya dalmakta zorlanıyorsanız ve uykularınız gece sık sık bölünüyorsa bambu yastık almanın zamanı gelmiştir. Hibboux bambu yastıklar yumuşak ve pürüzsüz dokusu ile hayalini kurduğunuz konforlu uykuyu sizlere sunuyor. Hayatımızın üçe birini yatakta geçirdiğimizi düşünürsek bu deneyimi hem keyifli hale getirmek hem de sağlıklı olarak bir üst düzeye taşımak hakkımız. Bambu yastıklar özellikleri ile doğanın gerçek birer harikaları. Bu harika yastıklara sahip olmak ise sadece bir tık kadar uzağınızda. Kusursuz bir uyku deneyimi yaşatacak bambu yastıklar Hibboux’da sizleri bekliyor. Hibboux'da her bütçeye uygun bambu yastık fiyatları bulunmaktadır. Siz de hemen sepetinize atın, sağlıklı ve konforlu uykunun tadını çıkartın!