Teknoloji ve Sertifikalar | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

TEKNOLOJİ ve SERTİFİKALAR

TENCEL™ Lyocell Elyaf; O Nemi Hapsetsin, Siz Özgürce Uyuyun
Doğa dostu üretim felsefesinden ödün vermeyen Hibboux, içeriğinde TENCEL™ Lyocell elyaflar bulunan muhteşem ürünleri ile hem size hem de sevdiklerinize en az rüyalarınız kadar tatlı bir uyku deneyimi sunuyor.

TENCEL™ Lyocell elyaflar, Lenzing tarafından sürdürülebilirlik gözetilen ormanlardaki ağaçlardan üretiliyor. Pürüzsüz yüzeyli ve yumuşak tuşeli TENCEL™ Lyocell elyaflar, özgürce uyuyun diye nemi etkin bir şekilde emiyor, daha kuru ve konforlu bir gece geçirmenizi sağlıyor.
 
 
Doğru Omurga Desteği için “7 Bölgeli Pocket Yay Teknolojisi”
Vücudunuzun farklı ağırlığa sahip bölgelerini, ağırlık merkezlerine doğru orantılı olarak destekleyen 7 Bölgeli Pocket Yay Teknolojisi, vücudunuzu doğru ve dengeli bir pozisyonda tutarak, konforlu ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Bağımsız hareket özelliği sayesinde uyku sırasında eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesini önler.
 
 
Cairfull Teknolojisi” ile Yatağınızda sizde nefes alırsınız
Yatağınızın kumaşında bulunan minik yaylar, ekstra bir hava akımı, nem yönetimi, dayanıklılık ve konfor sunarken, her uyku pozisyonunda nefes almanızı sağlar.

Terleme yok, Baskı yok, sadece iyi uyku var!
 
 
Vücudunuzun ve Uykunuzun Dostu “Hibrit Tasarım”
Doğanın mucizesi lateks ve 7 Bölgeli Pocket Yay Diziliminin mükemmel uyumu.
Lateks Nedir?
Kauçuk ağacından elde lateks, doğal kauçuğun başlıca kaynağıdır, doğallığının ötesinde nem ve sıcaklık dengeleme özelliği ile eşsiz bir dolgu malzemesidir.
Ağacın sütü olarak bilinir. Vücudunuzun şeklini alarak belirgin bir destek sağlar, kan dolaşımını hızlandırır ve tamamen rahatlamanıza yardımcı olur.
7 Bölgeli Pocket Yay Dizilimi nedir?
Torba Yay olarak da bilinen bu Teknoloji, Tek tek üretilen yayların, birbirine bağlı kumaş torbaların içine yerleştirilmesiyle elde edilir. Birbirinden bağımsız hareket eden yaylar, vücut kıvrımlarına kusursuz uyum sağlarken, farklı uyku pozisyonlarında omurganın doğal eğriliğini korur ve vücudunuza optimum destek sağlar. Sessizdir.
 
 
Kimyasala Yer Yok! “Purotex® Teknolojisi”
Yatak hijyenini kimyasallarla sağlayan birçok yatak üreticisinin aksine, Hibboux yataklarında hijyen tamamen doğal probiyotiklerle sağlanır. Yediğimiz yoğurtlarda da bulunan bu faydalı probiyotikler, yatağınızın temiz kalmasını sağlarken, uyku sağlığınızı da sizi de korur.
 
 
ADAPTIVE / Serin ve Kuru, Tüm Gece, Her Gece!
Yatağınızın kumaşında bulunan Akıllı malzeme ve tasarım ödüllü Adaptive® Teknolojisi, akıllı bir klima gibi davranarak nemi %67’ ye varan oranda daha fazla dağıtır, %25’ e varan oranda daha fazla buharlaştırır. Nem çekme kapasitesi ile birlikte, vücut sıcaklığına bağlı olarak ısıyı da tahliye eden bu teknoloji, kişiye özel uyku sıcaklığı sunar. Farklı vücut ısılarına sahip eşler de, aynı yatağın için de, kendine uygun uyku sıcaklığında rahatça uyur.
 
 
Çevre Dostu & Doğal Uyku Yüzeyi.Doğallıktan Vazgeçmeyenlere
Doğal olanı sunarken doğayı da koruyoruz.

Kendileri için en doğal olanı tercih edenlerin doğa için de en iyisini isteyeceğini biliyoruz. Bundan dolayı ürünlerimizde ağaç liflerinden üretilen geri dönüştürülebilir viskon kumaş kullanarak hem doğal ve sağlıklı bir uyku ortamı sağlıyor hem de doğadan aldığımızı tekrar yerine koyuyoruz.
 
 
Tekstilde Güven İşareti “OEKO-TEX®”
OEKO-TEX® uluslararası platformda kabul görmüş, Tekstilde Güveni ifade eden en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün zararlı maddelere karşı test edildiğini ve insan ekolojisi açısından belirtilen şartları yerine getirdiğinin ispatıdır.
 
 
Çevreye ve İnsan Sağlığına Duyarlı Üretim “Avrupa Çevre Etiketi”
Ecolabel etiketi, Tüm Avrupa’ da geçerli Avrupa Çevre etiketi’ dir. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün hem performans hem de kalite açısından yüksek standartları karşıladığının garantisidir.

Bu etiketi taşıyan ürünlerin içersinde kullanılan malzemeler, zararları azaltılmış ve çevreye duyarlı şekilde üretilmiş.
 
 
Yüksek Nem Emilimi ile Doğallıkta Woolmark Kalitesi
%100 onaylı Woolmark Yün Dolgusu ile doğası gereği soğuk havalarda sıcak, sıcak havalarda serin tutma etkisine sahiptir. Bir ürünün Woolmark sertifikası taşıyabilmesi için, Woolmark kalite onayı almış olması gerekmektedir.
 
 
Bebeğinizin Omurilik Gelişimi için “LGA Kalite Sertifikası”
Bu sertifika sadece yüksek güvenlik standartlarına sahip ürünlere verilen kalite sertifikasıdır.

Bebeklerin uyuduğu zemin sağlıklı büyümeleri ve özelliklede omurilik gelişimleri için önemlidir. Sadece hammaddenin sağlıklı veya doğal olması değil, yatağın tüm katmanları ile kalite standartlarına uygun olması gereklidir. Çünkü bebeğiniz uyurken kas ve kemik yapısı gelişmeye devam eder. LGA kalite sertifikalı bebek yataklarımız bu gelişimi olumlu yönde destekler.