Suprelle Fresh Tencel Yorgan
150 ₺ ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

Suprelle Fresh Tencel Yorgan

Çevre ve sizin için en iyisi
30 gün
deneme
249,90 ₺ 'den
Başlayan Fiyatlarla
199,92 ₺
199,92 ₺
Sepette %20 İndirim
Açıklama
+
-

- %30 Tencel®, %70 Pamuk Kumaş
- %20 Tencel®,%80 Suprelle Fresh Polyester Dolgu
- 200 gr/m2
- Yıkama Talimatlarına Uygun Olarak Makinede Yıkanabilir
- 30 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti
- OEKO-TEX Sertifikalı
- Türkiye'de Üretilmiştir.

Teslimat ve İade
+
-
Ev Tekstili siparişlerinizi UPS kargo ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Ev tekstili siparişlerinizde 14:30’a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürünü ambalajı ve faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 30 gün deneme hakkınız bulunmaktadır. İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
+
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086

Havale ve EFT ile ödemelerinizde Alıcı bölümüne "HBX E-TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş." yazmayı unutmayınız. Aksi takdirde havale ve EFT işlemleriniz başarıyla tamamlanmayacaktır. %5 Havale indirimi Fırsat ürünlerinde geçerli değildir.
Kimyasalsız Doğal Hammaddeler ile Üstün Nem Yönetimi
TENCEL® elyafları hidrofilik ve hidroskopik olup yaklaşık %70 su emebilme özelliğine sahiptir. Pamuk ile kıyaslandığında 4 kat daha fazla nemi hapseder. Su emilip elyaf içerisine taşınır. Bu özelliği ile daha kuru ve sağlıklı bir uyku ortamı yaratır. Elyaf içine hapsedilen nem hızlıca yayılır ve buharlaşır.
 
 
Cilt için Klima Etkisi Yaratan Teknoloji
TENCEL® doğal olarak, sıcaklık artışında çok daha fazla serinlik hissi verir. Serin, yumuşak ve kuru hissedilir.

Hissedilen sıcaklık arttıkça, nem oranı da artar, ancak Tencel elyaflarda nem emilimi çok güçlü olduğu için her zaman kuru ve rahat bir uyku ortamı sağlanır.
 
Daha Sağlıklı Bir Uyku için İndirgenmiş Toz Akarı ve Bakteri Üremesi
Toz akarlarının yaşam döngüsünü kırarak, hijyenik bir ortam yaratan Tencel elyaf, daha sağlıklı bir uyku ortamı yaratır.Birçok markanın kimyasallarla sağladığı bu özellik, Tencel elyafın doğasından gelir.
 
 


İndirgenmiş Bakteri Üremesi: Tencel elyaf diğer elyaflarla kıyaslandığında bakteri oluşumunun en az düzeyde olduğu elyaftır.Üstelik bunu kimyasal kullanmadan elyafın yapısı gereği yapar.
 


İndirgenmiş Toz Akarları Üremesi ve Küf Oluşumu:Toz akarlarına yaşam şansı tanımaz. 300 Toz akarı örnek alınarak yapılan testlerde 42 gün sonra pamuk üzerinde 5880 adet toz akarı tespit edilirken, Tencel elyaf üzerinde 148 toz akarı gözlenmiştir.
Doğal Antistatik Özellik
Avusturya Tekstil Enstitüsü (OETI) tarafından yapılan testlerde, Tencel üzerinde Elektrostatik yüklenme oluşmadığı kanıtlanmıştır. İnsan vücudunun elektrostatik yükünü Nötr hale getirmektedir. Vücudumuzdaki fazla elektrostatik yüklenmenin fizyolojik ve psikolojik pek çok olumsuz etkisi vardır. Fazla Elektrostatik yüklenmenin, stress, gerilim, huzursuzluk hatta bellek kaybına yol açtığı belirtilmiştir.
 
 
Doğa’ nın Dengesini Koruyan TencelTM Elyaf
Doğadan gelir, doğaya gider. TencelTM Elyaflar Avrupa Çevre ödüllü Kapalı döngü sistemde üretilir ve üretimde kullanılan malzemelerin %99,7 si doğa da çözünür ve çevreye zarar vermez. Hammaddesi Okaliptüs ağaçlarıdır.
 
 
Tekstilde Güven İşareti “OEKO_TEX®”
OEKO-TEX® uluslararası platformda kabul görmüş, tekstilde güveni ifade eden en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün zararlı maddelere karşı test edildiğini ve insan ekolojisi açısından belirtilen şartları yerine getirdiğinin ispatıdır.

 
 
Hemen Kayıt Ol
5 TL Kazan!
SSS
Evergreen/Suprelle Fresh Yorgan Nasıl Temizlenir?
+
Hibboux tencel yorganlarını 30 derecede makinede yıkayabilirsiniz. Sıkma işlemini narin program ile gerçekleştirdikten sonra sererek kurutmanızı yapabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için haftada bir sererek havalandırma öneririz. Yılda bir/iki kez yapılacak yıkama ile ürününüzü uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Suprelle Fresh Evergreen arasındaki fark nedir?
+
Ürünlerin içeriğinde ve kumaşlarında kullanılan tencel lyocel hammadde oranları ürünleri birbirinden farklılaştırmaktadır. Suprelle Fresh kumaşında %30, içeriğinde ise %20 tencel lyocel bulunur, Evergreen yorganlarında ise kumaş %100, içeriği %30 Tencel lyocelldir. Suprelle Fresh 200g/m2, Evergreen biraz daha kalın bir yapya sahiptir ve 300 g/m2 şeklindedir.
Tencel Lyocel Nedir?
+
TENCEL™ Lyocell elyaflar, Lenzing tarafından sürdürülebilirlik gözetilen ormanlardaki ağaçlardan üretilen selülozik elyaflardır. Yapıları gereği pürüzsüz bir yüzey ve yumuşacık bir tuşe sağlar. Doğal klima etkisi sağlayan bu elyaflar sayesinde 4 mevsim sıcacık ve nefes alan uykunun keyfine varabilirsiniz.
Tencel lyocell ürünleri neden %100 Tencel lyocell değildir?
+
Tencel lyocel hammadde olarak selülozik dediğimiz bitki kökenli bir hammaddedir. Çeşitli ağaçlardan elde edilen bu selülozik elyafların mukavemetleri çok yüksek değildir, yumuşak yapılı olmasının da etkisiyle ezilmeye müsait ince bir yapıları vardır. Ancak az bir miktarı bile ürünün Tencel lyocell özelliği göstermesi için yeterli olmaktadır. Bu sebeple selülozik elyaflar Nano Elyaf ile homojen bir şekilde karıştırılarak uygun bir yumuşaklık ve dayanım seviyesi sağlanır ve yorganlarda bu şekilde kullanılır.
Nano Elyaf nedir?
+
Nano elyaf, kuş tüyü hissiyatı gösteren ancak üretiminde herhangi bir hayvana ve ya çevreye hiçbir şekilde zarar vermeyen teknolojik bir elyaftır. Bambu, tencel gibi selülozik elyaflarla karıştırıldığında tam performans sağlar ve hava geçirgenliği sayesinde bütün selülozik elyafların özelliklerini destekler niteliktedir.
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    Çok KötüKötüOrtaİyiÇok İyi