Çocuk Yatakları ve Bebek Yatak Fiyatları | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

Little Yatak

 
Denemesi bedava. Hem de 100 gün boyunca.
Yataklarımıza güvenimiz tam olduğu için 2 yıl deformasyon garantisi ve 10 yıl yay garantisi veriyoruz. Üstelik 100 gün boyunca dilediğiniz gibi deneme hakkınız var. 100 gün içerisinde iade etmek isterseniz yatağınızı bıraktığımız gibi teslim alıyoruz ve paranızın tamamını koşulsuz şartsız iade ediyoruz.
 
100 Bebek Yataklarında
100 Gece Deneme
0 Ücretsiz Kargo
Ücretsiz İade
2+10 2 Yıl Yatak Garantisi
10 Yıl Yay Garantisi

Kapıya Teslimat
 
 
Hibboux Almak İçin 9 Neden
SAĞLIKLI UYKU
Doğadan ilham alan Hibboux ürünleri ile sağlıklı uykuyu herkes için ulaşılabilir kılıyoruz. Sleeping Elements konspeti ile uykuyu sadece teknolojik bir yatakla kısıtlamıyor, nevresimden yorgana tüm uyku ürünleriyle tamamen sağlıklı bir uyku konsepti sunuyoruz.
 
DOĞAL HAMMADDELER
Sertifikalarında da belirtildiği üzere ürünlerimiz içerisinde sağlığa zararlı hiçbir kimyasal bulunmamaktadır. En doğal hammaddeler ile doğanın huzurunu Hibboux ürünleri ile evinize taşıyoruz.
 
ÇEVRE DOSTU ÜRETİM
Pamuk, yün, ağaç gibi sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir hammaddeler, ecolabel etiketli ürünler ve kapalı döngü sistemine sahip üretim anlayışı tercih ediyoruz. Her canlıyı koruyor ve yaşama hakkına saygı gösteriyoruz.
 
TREND TEKNOLOJİLER
Yataklarımızda ve kumaşlarımızda kullandığımız teknolojiler uykunuzu etkileyen konfor, sıcaklık, nem, hijyen gibi etkenler düşünülerek geliştirilmiş ve sağlığa zarar verecek hiçbir kimyasal olmaksızın ürünlere uygulanmıştır.
 
ERİŞİLEBİLİR FİYAT POLİTİKASI
Sağlıklı uykunun herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple yüksek kar marjları ile ürünlerimizi satışa sunmak yerine herkesin ulaşabileceği bir fiyat politikası izliyoruz.
 
UZUN DENEME SÜRELERİ
İnternetten yatak mı alınır dediğinizi duyuyor gibiyiz. Asıl soru “mağazadan yatak mı alınır” olmalı. Yatağın size uygun olup olmadığını 10 dakikalık bir deneme ile anlayamazsınız, anladığınızda ise kullanmış olduğunuz için iade edemezsiniz. Oysa biz yetişkin yataklarımızda 365, bebek yataklarımızda 100 ve ev tekstili ürünlerimizde 30 gece sorgusuz sualsiz %100 para iade garantisi ile deneme imkânı sunuyoruz.
 
KALİTELİ TESLİMAT SÜRECİ
Tüm ev tekstili siparişleriniz 15.00’ten önce ise aynı gün, yatak siparişleriniz ise 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünlerimizi zamanında ve sorunsuz teslim etmenin bilinciyle hizmet sunuyoruz.
 
HAYVAN DOSTU ÜRÜNLER
Her canlının yaşama hakkına saygı duyuyoruz. Bu sebeple kaz tüyü, ipek, deri,post gibi üretiminde canlıların zarar gördüğü ürünleri gamımızda bulundurmuyoruz. Ürünlerimizin ar-ge çalışmalarından üretimine kadar her aşamasında hayvan dostu bir anlayış benimsiyoruz.
 
ÜSTÜN SERVİS HİZMETİ
Ulaşmanın tam bir muamma olduğu firmalara inat sizlerin bize en kolay şekilde ulaşmasını sağlayacak tüm iletişim ağlarını sistemimize entegre ediyoruz. Sitemizdeki iletişim ya da canlı sohbet sekmesinden, mail üzerinden, sabit telefonumuzdan ya da whatsapp destek hattımızdan mesai saatleri içerisinde bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 
 
İyi olan kazansın.
İnternetten
Hibboux Almak
 
Mağazadan
Yatak Almak
 
 


Deneme süresi:100 gece.
 


Deneme süresi:100 saniye.
 
 


Kira, personel, fatura ve ekstra
nakliye maliyetleri yok.
Kaliteli ürün uygun fiyata.
 


Bütün maliyetler fiyata ekleniyor.
 
 


Mağaza mağaza dolaşıp
çile çekmek yok.
 


Dolaşmanın sonu yok.
 
 
 
Sorgula! Araştır!
Sağlıklı bir hayat için iyi bir uyku şarttır.İyi bir uyku ise sadece kaliteli uyku ürünleriyle mümkündür. Ancak, ne yazık ki sektörümüzde yanıltıcı bilgiler ile kalitesiz ürün satmaya çalışan birçok marka mevcuttur. Uyku ürünleri satın almadan önce, böyle bir yanılgıya düşmemek için ham madde, sertifika ve üretim gibi mutlaka araştırın ve sorgulayın.
SÖZ VERİYORUZ
Hibboux ürünlerini; doğa dostu teknolojilerle doğallıktan ödün vermeden, sağlığınıza uygun ve uluslararası standartların üzerinde bir kalite seviyesiyle tasarlayıp ürettiğimize,

Ürün ve servislerimizi, tamamen şeffaf bir şekilde anlatacağımıza; hiçbir koşulda yanıltıcı bilgiler vermeyeceğimize, her koşulda dürüst davranacağımıza ve asla kendi değer yargılarımızla ters düşmeyceğimize,

Hibboux ailesi olarak; bizlere şans verdiğiniz taktirde ürün ve servislerimizden kesinlikle memnun kalacağınıza söz veriyoruz. Memnun kalmadığınız bir durum olur ise sorgusuz, sualsiz, kolay bir şekilde paranızı iade ediyoruz.
 
Çocuk Yatak Modelleri
Çocuğunuza yatak seçerken sizin adınıza her şeyi düşünen bir markayı tercih etmeniz en doğrusu. Hibboux doğallığa önem verdiği ve bu konudan ödün vermeden ürettiği çocuk yatak modelleri ile bu seçimdeki doğru adresiniz. Dört mevsim güvenle kullanacağınız, pocket yay sistemi, yıkanabilir kılıfları, kimyasala izin vermeyen Purotex® Teknolojisi, Hibboux çocuk yatak modelleri için tercih edilebilirliğin birkaç güçlü kanıtı arasında sıralanabilir. Çocuklar için yatak arıyorsanız Hibboux kalitesini mutlaka denemelisiniz.
Devamını oku..
Çocuk Yatakları Doğanın Muhteşem Dokunuşuyla Tasarlanıyor
Çocuğunuzun uyku alışkanlıklarına göre, yatağında bulunduğu süre boyunca tüm hareketlerini sağlıklı bir şekilde yapmasını istersiniz. Her dönüşte küçük bedeni yumuşak ve saf bir doku üzerinde tüm gece kesintisiz bir uykuyu tatmalı. Hibboux çocuk yatak modelleri aradığınız tüm bu özelliklerle üretiliyor. Doğal kauçuğun kaynağı lateks doku çocuğunuzun bedeninin nem ve sıcaklığını dengelerken, her mevsim huzurlu bir uyku uyuması için kullanılıyor.

Yoğun kimyasal kullanılan diğer modellerin aksine, Little Hibboux çocuk yatak modelleri, sizin sağlığınızı düşündüğü gibi çocuğunuz için de en sağlıklı uykuları düşünüyor. Çocuğunuzun minik bedenine uygun olarak her ayrıntıyı düşünen modellerde kullanılan Pocket Yay Sistemi, Hibboux ürünlerinin önemli bir özelliği. Birbirinden bağımsız yaylar, sessiz yapısıyla, çocuğunuzun gece boyu yatağında dilediği gibi uyumasına yardımcı oluyor.

Uzun süre kullanmanız için tasarlanan Hibboux çocuk yatak modelleri, ikisi bir arada seçeneğiyle de size güzel bir imkân sunuyor. Bebeğinizin ilk yıllarında güvenle kullanacağınız Hibboux yatağını, o büyümeye başladığı zaman da diğer tarafını çevirerek kullanabiliyorsunuz. Farklı yaşlara göre özellikleri tek bir yatakta bulabileceğiniz gibi boşluğa izin vermeyen, sıkı bir yüzeye sahip bu yataklarda onun güvenle uyumasını yıllarca izleyebilirsiniz.
Onun İlk Yatağını Seçerken Ayrıntıları Atlamayın
Bebek yatağı seçerken birçok farklı seçenek içerisinden doğru olanı seçmek için öncelikle bir bebeğin ihtiyacı olan şeyleri düşünmelisiniz. Rahat, hijyenik, doğal ve yumuşacık bir ortamda uyuması gereken bebeğiniz için bebek yatak ölçüleri de mutlaka dikkate alınmalı. Odasına ve yatağına uygun bir ölçüde yatağı bulduktan sonra bu yatağın hangi özelliklere sahip olduğunu incelemelisiniz.

Hibboux’nun bebek ve çocuk yatak modelleri, kumaşından yaylarına kadar sizi mutlu edecek birçok özelliğe sahip. Gerçek süt lifleri içeren Milky kumaş kalitesi, teknolojik yay sistemi, sünger yapısı bu özelliklerden sadece birkaçı. Bebeğinizin ne önemli yıllarında onun sağlıklı bir beden yapısına sahip olarak büyümesi için yatağında bulunması gereken özellikler Hibboux’ta garanti altında. LGA Kalite Sertifikası ile bunu belgeleyen Hibboux, Purotex® Teknolojisi ile de kimyasala geçit vermiyor.

Daha uzun süre kullanım için DHT Yay Teknolojisini kullanan Hibboux bebek ve çocuk yatak modelleri, ayrıca çevre dostu olma felsefesini bu ürünleriyle de sürdürüyor. Çocuğunuza yatak seçerken her bir ayrıntısını tek tek inceleyebileceğiniz Hibboux’da, 100 gün deneme süreniz ve 2 yıl garantiniz de bulunuyor.
Çocuk Yatak Modelleri Bulutların Konforunu Sunuyor
Hibboux güvencesi ile yalnızca bebeğiniz ve çocuğunuz için üretilen Botanic, Cloud ve Dream Baby çocuk yatak modelleri çocuğunuzun doğal, bulutların konforunda bir uyku uyumasını ve en tatlı rüyaları görmesini sağlıyor. Hibboux’da çocuk yatakları fiyatları ve bebek yatakları fiyatları da size fırsatlar sunuyor. Beğendiğiniz ürünle ilgili tüm merak ettiklerinizin cevabını kolayca bulacağınız Hibboux’da ürünü sepetinize eklemeniz yeterli.