Yün Bebek ve Çocuk Yastığı Modelleri | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

Yün

 
Çocuk Yün Yastık
Kaliteli bir uyku uyuyabilmek için bu süreci destekleyen ekipmanlar gerekmektedir. İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu desteği ve konforu sağlayan yastıklar da bu araçlardan biridir. Büyüme çağında çocuklarınızın uyku düzenlerini desteklemek ve sağlıklı gelişimleri için yün çocuk yastığı kullanımı oldukça önemlidir. Hem ailenizi hem de ailenizin minik bireylerini kaliteli bir uyku süreci ile buluşturmak için Hibboux'nun yün çocuk yastığı modelleri ile mutlaka tanışmalısınız.
Devamını oku..
Yün Yastık Çocuk Sağlığı için Bir Seçenek
Uygun bir yatak seçiminden sonra çocuk ve bebeğinizin gelişim süreçlerini destekleyebilmek adına sağlıklı ve kaliteli bir yastık seçimi yapılmalıdır. Yün yastık, diğer malzemelere göre hacmini kaybetmeyen doğal boncuk yün içeriği ile öne çıkar. Kullanıldığında destek seviyesini bozmandan uzun yıllar kullanım avantajı sunar. Özellikle bebekler hassas bir cilt yapısına sahiptir ve omurga yapılarının yumuşak olmasından dolayı reflekslerini doğru şekilde kontrol edemezler. Bu nedenle bebeklerinizin yastıklarının onların yapılarına uygun olması gerekmektedir. Hibboux yün çocuk yastığı modelleri bu süreci destekleyici niteliklere sahiptir.
Çocuk Yastığı Seçerken Hijyen Önceliğiniz Olmalı
Ailenizin minik bireyleri için yastık seçimi yaparken boyutundan, içeriğinde kullanılan malzemelere ve hijyenik kullanıma uygun bir ürün olup olmamasına kadar dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Hibboux ürünlerinde kullanılan yün malzemeler, çocuklarınızın kaliteli ve rahat bir uyku uyuyabilmelerine yardımcı olur. Kışın sıcak tutar yazın ise Hijyen özellikle bebekleriniz için önemli bir unsurdur. Hibboux ürünlerini uzun süreli kullanıma uygun ve yıkanabilir fermuarlı şekilde tasarlamaktadır. Yün çocuk yastığı kılıfını rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bu sayede yün yastıklarınızın hijyenini sağlayarak uzun ömürlü kullanım sağlayabilir ve bebeklerinizi dış ortamdaki zararlı etkenlerden rahatlıkla koruyabilirsiniz.
Teknolojik Avantaj İle Sağlıklı Uykular
Hibboux zararlı kimyasallardan uzak, çevre dostu ve kanserojen madde içermeyen yün yastık modelleri ile sağlığınızı düşünür. Yün bebek yastığı nefes alabilen, nemi kurutan bir yapıya sahip olduğundan gelişim çağındaki bebekler için uygun bir yastık modelidir. Yün çocuk yastığı vücut sıcaklığını soğuk havalarda sıcak ve sıcak havalarda da soğuk tutar. Doğal içerikler ile üretilen bu ürün çocuklarınızın vücut ısılarına göre ideal sıcaklığı sağlar. Hibboux yün çocuk yastığı ürününün içeriğinde yer alan yün, doğada yenilenebilir, çözülebilir ve geri dönüştürülebilir. Yün, toprağa karışır, içerisinde bulunan değerli besinleri toprağa salar ve parçalanır. Bu nedenle Hibboux çevreyi koruyan ve zarar vermeyen ürün içeriği oluşturmaya özen göstermektedir. Hibboux yün çocuk yastığı çeşitlerinde de bu konuya öncelik vermiştir. OEKO-TEX® ekolojik kalite sertifikasına sahip Hibboux, bu sertifika ile insan sağlığına karşı zararlı maddeli ürünlere yer vermediğini kanıtlamıştır. Üstelik tüm Hibboux Yün ürünleri Woolmark sertifikalıdır.
Hibboux'nun her bütçeye uygun, doğal içerikleri ile sağlığınızı düşünen ve kaliteli uyku vadeden yün çocuk yastığı modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sağlıklı uykular için Hibboux yanınızda!