Çevreci Elyaf Bebek ve Çocuk Yastığı Modelleri | Hibboux
|
Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Çevreci Elyaf

 
Çevreci Elyaf Çocuk Yastık
En değerli varlığınız, çocuğunuz için sağlıklı ve doğal malzemelerden üretilen çok özel bir yastık kullanmak istemez miydiniz? Çocuğunuzun uyku kalitesi için Hibboux elyaf çocuk yastığı son derece ideal. Özel dolgu malzemesi ve pamuk kumaşıyla hem nefes alabilen hem de nem transferi sağlayan elyaf yastık çocuk modelleri, bu önemli özellikleri ile konforlu bir uyku sunar.
Devamını oku..
Elyaf Yastık ile Onun Uyku Sağlığını Koruyun!
Dacron® Duo Elyafı ile üretilen elyaf çocuk yastığı, nefes alabilen delikli yapısı sayesinde yüksek düzeyde nem uzaklaştırma kapasitesi sunar. Bu özelliği ile çocuğunuzun gece boyunca rahat etmesini sağlar. Standart polyester dolgu yastıklara göre %30 oranında daha iyi nem ve buhar transferi sağlayan elyaf çocuk yastığı, uyku esnasında terleme ve benzeri sebeplerle oluşabilecek tüm rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Küçük çocuklar için de kullanılabilen elyaf bebek yastığı, baş ve boyun desteği sunduğu için çocuğunuzun tüm geceyi konforu şekilde geçirmesine hizmet eder.
Hem Konforlu Hem de Gerçek Bir Çevre Dostu!
Miniklerin uyku sağlığı göz önünde bulundurularak, 79 tel dokuma kumaştan oluşan %100 pamuk malzemenin yanı sıra Duo elyafı, %100 polyester dolgu malzemesinden üretilen elyaf çocuk yastığı, nem tutmadığı için hijyen ve sağlığı bir arada sunar.
İnovatif özellikleri sayesinde tam bir çevreci ürün olan Dacron Duo Bebek Yastığı, nem alma ve buharlaşma kapasitesinin oldukça yüksek olması sebebiyle gerçek enerji tasarrufu sunar. Ayrıca uzun süre boyunca güvenli bir şekilde kullanım için yıkama talimatlarına uygun olarak otomatik çamaşır makinelerinde yıkanabilir. Yenilikçi ürün elyaf çocuk yastığı30° gibi düşük sıcaklıklarda yıkansa bile, verimli bir hijyen performansı sunar. Standart polyester ürünlere kıyasla çok daha hızlı kuruyan elyaf yastık, düşük enerji tüketimi ile verimliliğinin yanı sıra bütçenizin de korunmasına hizmet eder. Sunduğu ultra tasarruf özellikleri ile çift kat fayda sağlayan bu özel ürün, doğa dostu olarak çevre korumasına hizmet eder.
O Konforlu Siz Huzurlu…
Hibboux güvencesiyle Türkiye’nin her noktasına ulaştırılabilen elyaf çocuk yastığı modelleri; kalite standardı ve fiyat-performans dengesiyle de tüketicinin yanındadır. Küçüklerin uyku sağlığı üzerinde oldukça etkili olan elyaf çocuk yastığı, çocuğunuzun deliksiz uyku almasını sağlar. 35x50 cm boyutlarında ve sadece 150 gr ağırlığındaki Dacron Duo Bebek Yastığı ile çocuğunuza konforlu uyku imkanı sunarken kendi uyku kalitenizi de güvence altına alacağınızı unutmayın. Eğer siz de çocuğunuzun vazgeçilmezi olacak bu çok özel ürüne kavuşmak isterseniz, hemen siparişinizi verin. Dilerseniz 30 gün deneme avantajı ile ürünü evinizde, kendi ortamınızda test ederek, bu özel ürünün sunduğu ayrıcalıkları deneyimleyin. OEKO-TEX sertifikası ile sunulan, 2 yıl garantili elyaf çocuk yastığı ile çocuğunuza mışıl mışıl uykular hediye edin. Hibboux ayrıcalıkları ile beraber hızlı ve güvenli bir alışveriş sonrası Dacron® elyaf çocuk yastığı sayesinde tüm ailenizin sağlığını korumaya devam edin.