Bebek & Çocuk Pijama Modelleri ve Fiyatları | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

Forest Pijama

 
Forest Çocuk Pijama
Çocuğunuzun cildini kusursuzca sararak gün içerisinde hareket özgürlüğü geceleri ise mükemmel bir uyku deneyimi sunan pijamalar Hibboux'da! Hibboux çocuk pijama modelleri, renkleri ve birbirinden sevimli desenleriyle çocuğunuzun favori ev giysisi olmaya aday. En çok gece saatlerinde büyüme hormonu salgılayan çocukların deliksiz bir uyku uyumasının ne kadar önemli olduğunu bilen ebeveynler çocuklarına pijama seçerken ince eleyip sık dokuyor. Çocukların severek giyeceği yumuşacık pijamalar kesintisiz bir uykunun anahtarı! 3-12 yaş aralığı için özel dokulu kumaşlardan üretilen Forest çocuk pijama altı ve çocuk pijama üstü modelleri, gün boyu ders çalışıp oyunlar oynayarak yorulan çocukların rahat rahat dinlenmesini amaçlıyor.
Devamını oku..
Hareket Özgürlüğünü Kısıtlamayan Pijama Modelleri
Pijama seçerken ürünün görsel özellikleri kadar kumaş tipi ve temizlenme şartları da göz önünde bulundurmalısınız. En çok tercih edilen pijamalar, çocukların hassas cildini tahriş etmeyen pamuk kumaşlardan elde ediliyor. Gün içinde uzun saatler kullanıldığı için esneme, yıpranma ve yırtılmaya karşı dayanıklı yapısıyla öne çıkan ürünleri tercih edebilirsiniz. Hibboux Forest pijama serisi; yüzde 100 pamuklu yapısı, yerli üretim olması ve 2 yıl kullanım garantisi sunmasıyla öne çıkıyor. Hem kız çocuk pijama üstü hem de erkek çocuk pijama üstü modellerinde konforlu etiketler kullanan Hibboux; çocukların sırt ve boyun bölgesinde rahatsızlığa sebep olan dikişli etiketler yerine üzerinde yıkama talimatının da yer aldığı baskı etiketlerini tercih ediyor. Çocukların konforunu en ince detayına kadar düşünen Hibboux, erkek çocuk pijama altı ve kız çocuk pijama altı modellerinde ise rahatsızlık vermeyen özel bel lastikleri kullanıyor.
Çocuk Giyiminde Doğadan Gelen Sağlık
Çocuk giyiminde en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında sağlık geliyor. Çocukların kullanacağı tüm tekstil ürünlerinin hem kullanılan madde hem baskı hem de boya kalitesi olarak üst seviyede olması gerekiyor. Hibboux'nun çocuklar için ürettiği çocuk ev giyimi modelleri, dünyanın en saygın kuruluşlarında insan sağlığı testinden geçiyor. Kurulduğu ilk günden beri ekolojik sisteme ve insan sağlığına üst düzeyde önem veren Hibboux; ebeveynlerin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmesi için ürünlerini OEKO-TEX® sertifikası ile belgelendiriyor. Hibboux, erkek çocuk pijama ve kız çocuk pijama modellerinde cildi tahriş etmeyen, rahatlıktan ödün vermeyen ve uzun ömürlü olmasıyla dikkat çeken pamuk ribana kumaş kullanıyor.
Çocukların Hayal Gücünü Besleyen Desenler
Çocuk pijamalarında ağırlıklı olarak hayvan figürlerine yer veren Hibboux, çocukların hayvan ve doğa sevgisi kazanmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Genel olarak çocuk pijama fiyatları; pijamanın üretiminde kullanılan malzeme tipine, dikiş türüne ve baskı kalitesine göre değişiklik gösterse de Hibboux kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla sunuyor. Hibboux, çocuk pijamalarında 30 gün deneme süresi sunarak iddiasını ortaya koyuyor. Solma ve akma yapmayan baskılarıyla beğeni toplayan Forest çocuk pijamaları, kol ve paça bölgesinde sınırsız rahatlık sağlayan doğal dikişleriyle çocukların yüzünü güldürüyor. Kalite, rahatlık ve estetiğin bir araya geldiği pijama modellerini hemen sepetinize ekleyerek Hibboux güvencesiyle alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.