Little Hibboux Çocuklarınıza Özel | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

Little Hibboux

 
Little Hibboux
Çocuklarının uykusu konusunda en iyisini isteyen ebeveynler için en kaliteli ürünlerini üstün konfor özellikleri ile birlikte sunan Hibboux, sadece miniklere özel Little Hibboux uyku grubu ürünleri ile karşınızda! Sağlıklı bir gelişim ve büyüme sürecinin önemini çok iyi bilen Hibboux, yatak odası tekstili ürünlerinde hiçbir zararlı ve kimyasal ürün kullanmıyor. Anne ve babaların aradığı tüm standartları içeren üstün tasarımlı ürünler, yumuşacık yapıları ile miniklere eşsiz bir uyku konforu sağlarken, tamamen doğal ve sağlıklı olmaları sayesinde uyku dünyalarına bambaşka bir boyut kazandırıyor. Little Hibboux ürünleri arasında kalitesini daha ilk dokunuşta anlayabileceğiniz yatak, yorgan, yastık, nevresim takımı, havlu ve ev giyimi ürünleri tamamen miniğiniz konforu için sunuluyor.
Devamını oku..
Huzurla Uyusun, Sağlıkla Büyüsün
Little Hibboux ürünleri arasında minik vücutlara uyku yuvası olan konforlu yataklar, üstün teknoloji ile üretiliyor. Pocket yay dizilimi sayesinde uyku anında da miniklerin omurga yapısı mükemmel şekilde destekleniyor. Çocuk yataklarında tasarımında kullanılan özel dolgu yapıları ise nem ve sıcaklık dengeleme özelliği sunması sayesinde, çocuğunuzun vücut şeklini alırken aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırıyor ve rahat bir uyku vadediyor.
Hibboux bebek ürünleri arasında yer alan bebek yataklarında hava akımı sağlayan "Cairfull" teknolojisi kullanıyor. Böylece yeni doğan bebekler yüz üstü pozisyonda uyurken dahi daha rahat nefes alabiliyor. Üst kumaş bölgesinde bulunan minik yaylar üç boyutlu özellikleri ile nem yönetimi, dayanıklılık ve rahatlık sağlıyor.
En Güzel Uykular Hibboux'a Emanet
Uykusunda terleme sorunu yaşayan pek çok çocuk için nefes alan dolgu teknolojisi ile üretilen Little Hibboux çocuk yastıkları, âdeta anne kucağını aratmıyor. Yazın sıcaklığını ve kışın soğuklarını bebeğin vücut ısısına göre ayarlayan yastıklar, narin ciltler için ideal ısı konforu da sunuyor. Özellikle bambu lifleri kullanılarak üretilen yastık çeşitlerinde, doğal bambunun sağladığı anti alerjik yapı, küçük yavrunuza daima temiz bir uyku vadediyor.
Doğallığı ürünlerinin merkezine koyan marka tüm yastık modellerinde yıkanabilir kılıf kullandığı için temizliği konusunda da oldukça pratiklik sunuyor. Tüm Little Hibboux ürünlerinde olduğu gibi yastık kılıfları da OEKO-TEX® kalite sertifikasına sahiptir ve sağlığa zararlı olan hiçbir kimyasal madde içermez.
Little Hibboux İle Uykusunu Almayan Çocuk Kalmayacak
%100 pamuktan üretilen Little Hibboux çocuk ürünleri arasında nevresim takımları da yerini alıyor. Doğal kumaş özellikleri ile üretilen ve çocukların masal dünyasına hitap eden renklere sahip olan Little Hibboux çocuk nevresim takımları hava geçirgenliği sağlayan kumaş yapıları ile minik yavrunuzun uyku kalitesini artırıyor. Dört mevsim kullanılabilen nevresimler nemi mükemmel şekilde transfer ediyor böylece terleme sorununu ortadan kaldırıyor. Yüksek kaliteli üretim teknolojisine sahip yorganlar ile uyumlu olan bebek ve çocuk yorganları, 30 derece sıcaklıkta dahi derinlemesine temizlik sunuyor.
Bebeğinizin ve çocuğunuzun hassas cildine dokunan her şeyin doğal olması konusunda iddialı olan Little Hibboux ürünleri arasında ayrıca bebek havlusu, pijama üstü ve pijama altı gibi pek çok ürünü bir arada bulabilirsiniz. İnternet üzerinden aracısız satış politikası sayesinde tüm Little Hibboux ürünlerini bütçe dostu ve ulaşılabilir fiyatlarla satın alabilirsiniz.