kumbara
|
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı
Hibboux ile “Kazanmak da Uyumak Kadar Kolay”, nasıl mı? Tüm detayları aşağıda birer birer açıkladık.
Şimdi üye olun ve HibCoin’leri toplamaya hemen başlayın!

KAMPANYA KOŞULLARI

Bu program kapsamında elde edilen kazançlar, FIRSATLAR sayfasında bulunan ürünler için kullanılamaz. Her 1 Hibboux Coin, alışverişlerinizde 1 TL değerinde indirim sağlar. Hibboux, programın koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Hibboux loyalty programına katılmak için Hibboux.com üzerinden üye olunması gerekmektedir. Üye olmadan gerçekleştirilen işlemler takip edilemeyeceği için herhangi bir kazanç sağlanamayacaktır.

Müşteriler loyalty program kapsamında elde edilen kazançlarla satın aldığı bir ürünü iade ettiğinde, sadece ödediği tutar iade edilecektir. Program kapsamında toplanan Hibboux Coin haklarını ise kaybetmiş olacaktır. Facebook sayfa beğenisi, Facebook gönderi paylaşımı ya da Instagram takibi gibi sosyal medya uygulamalarından kazanılacak Hibboux Coin bakiyesi tek seferlik verilecek olup, aynı işlemlerin tekrarlanması durumunda ek bir kazanç sağlanamayacaktır.

Hibboux.com üzerinden yapılan ürün yorumları Hibboux yetkilileri tarafından incelenecektir ve onaylandığı taktirde müşterinin hesabına otomatik olarak 5 Hibboux Coin kazancı yansıtılacaktır. Yorumların Hibboux ürün ve hizmetleri ile ilgili olması ve hakaret içermemesi gerekmektedir. Bir müşterinin yorum yapabilmesi için ürün satın alması gerekmektedir.

Ürün fotoğrafı paylaşımından 5 Hibboux Coin kazanmak için, Hibboux yetkililerinin onayı gerekmektedir. Bu sebeple fotoğraf paylaşımının Hibboux sosyal medya hesapları olan instagram.com/hibboux, facebook.com/hibboux, twitter.com/hibboux hesaplarından birini etiketleyerek paylaşım yapılmalıdır. Aksi durumda yetkililer takip edemeyecek ve kazancınız hesabınıza yansıtılamayacaktır.

Arkadaş önerisi üzerinden 25 TL değerinde hediye çeki kazanmak için önerdiğiniz arkadaşınızın Hibboux.com üzerinden 200 TL ve üzeri bir alışveriş yapması gerekmektedir. Kazancınızın takibi için üyelik sayfanızı kontol edebilirsiniz ayrıca size mail yoluyla da bilgilendirme yapılacaktır. Kazanacağınız 25 TL değerinde hediye çeki Hibboux Cüzdan bakiyenize yansımayacak olup sadece 200 TL üzeri siparişlerinizde sepetinize otomatik olarak yansıyacaktır. Her 200 TL alışveriş için sadece 1 (bir) adet 25 TL değerinde hediye çeki fırsatı kullanılabilir. Tüm siparişlerinizin ürününüz kargoya verildikten sonra, sipariş bedelinin %1’i hesap bakiyenize Hibboux Coin olarak otomatik olarak yansıtılacaktır.