Hollofil Allerban Yastık
150 ₺ ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

Hollofil Allerban Yastık

67,92 ₺
67,92 ₺
84,90 ₺

TEKNOLOJİ HARİKASI


Toz akarı, mantar ve bakteri oluşumlarına karşı

Açıklama
-

- %100 Pamuk 79 Tel Dokuma Kumaş
- %100 Hollofil Allerban Polyester Dolgu Malzemesi
- OEKO-TEX Sertifikalı
- Makinede yıkanabilir
- 30 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti

Teslimat ve İade
-
Ev Tekstili siparişlerinizi UPS kargo ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Ev tekstili siparişlerinizde 15:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 30 gün deneme hakkınız bulunmaktadır İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086
 
Anti-Toz Akarı Koruması
Uykunuzu da yatağınız da Koruyun!
Dacron® Hollofil® elyaf 4 delikli bir elyaf olup içinde %20 oranında hava barındırır. Bu sayede hem çok hafif hem de çok sıcak tutan bir üründür. Hollofil® elyaf üzerine uygulanan Allerban® teknolojisi sayesinde, alerjik reaksiyonlara ve solunum yolu hastalıklarına neden olan faktörleri ortadan kaldırır.
 
 
İçerisinde bulunan Allerban aktif maddesi ile ürününüzü tos akarı ve mantar oluşumuna karşı koruyan Hollofil Allerban dolgu, hijyenik ve hipoalerjenik bir uyku ortamı sağlar.

Toz-Akarı mantar ve bakterilerin gelişimini önleyerek uzun sürelir koruma sağlar.

Bakteriyostatic etki ile sizi bakterilerden korur.
 
 
Uzun ömürlü teknoloji
Yüksek teknolojili dolgu elyafı yastık ve yorganınızın daha uzun ömürlü olmasını ve ilk günkü görünümünü korumasını sağlar.
 
 
Sağlam Destek
Yastığınız bilimsel olarak baş ve boynunuza sağlam, kontrollü destek vermek üzere geliştirilmiştir.
 
 
Kalite ve Güvenlik
Dacron marka elyaf dolgulu her ürün bir marka etiketi taşır. Bu marka etiketi ürünün belli bir lisans altında üretildiğini ve Dacron kalite standartlarını taşıdığını gösterir.

Hollofil Allerban dolgunun içerisinde aktif olarak bulunan Allerban maddesinin güvenliği, sağlık ve güvenlik gerekliliklerine ve bildirimlerine uygun olarak yapılan test ve deneylerle kanıtlanmıştır.
 
 
Çevreye ve İnsan Sağlığına Duyarlı Üretim “Avrupa Çevre Etiketi”
Ecolabel etiketi, Tüm Avrupa’ da geçerli Avrupa Çevre etiketi’ dir. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün hem performans hem de kalite açısından yüksek standartları karşıladığının garantisidir. Bu etiketi taşıyan ürünlerin içersinde kullanılan malzemeler, zararları azaltılmış ve çevreye duyarlı şekilde üretilmiş.
 
 
Tekstilde Güven İşareti “OEKO_TEX®”
OEKO-TEX® uluslararası platformda kabul görmüş, tekstilde güveni ifade eden en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün zararlı maddelere karşı test edildiğini ve insan ekolojisi açısından belirtilen şartları yerine getirdiğinin ispatıdır.

 
 
Yorgan ve Yastık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Yorgan elyaflarında pet şişe, halı kırpıntısı ve sigara izmariti gibi pek çok malzeme kullanılabilmektedir. Bu malzemeler sağlığınız açısından pek çok zararlı sonuca sebep olabilir. Hibboux ürünlerinde rejenere elyaflara yer verilmez. Çevreye duyarlı prosesle üretilen, standartları olan, sertifikalı malzemeler kullanılır.

Aldığınız ürünün sağlıklı malzemelerle üretilmiş olduğundan emin olmalısınız. Sağlıklı bir yaşam uykuda başlar. Mutlaka ürün sertifikalarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Kontrolsüz ve denetlenmeyen alanlarda üretilen pek çok ürün sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Özellikle “organik pamuk” ibareli ürünleri almadan önce ilgili sertifikasını araştırın! Ne yazık ki piyasada yanıltıcı ibareler ile çok sayıda ürün satılmaktadır. Siz siz olun üzerinizi ne ile örttüğünüzden emin olun ve aldığınız her ürünü sorgulayın!
Non Toxic
Zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermediği OEKO-TEX sertifikası ile kanıtlanmıştır.
Çevre Dostu
Yenilenebilir ve sürdürülebilir bir çevre için geri dönüşümlü olarak üretilmiştir.
Yataş Kalitesi
Yataş fabrikalarında üretilmiştir.
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    KötüOrtaİyiÇok İyiSüper