150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO !

Hibboux Yorgan

Hibboux Yorgan
Hayatının hiçbir anında doğallıktan vazgeçmeyen, yeşille dost olanların tercihi Hibboux Beyaz Dünya grubu; Çevreye Duyarlı, Doğal ve Botanik koleksiyonları ile doğallığı ve teknolojiyi bir araya getiriyor.
Filtrele
İçerik
  • İçerik
  • Polyester (3)
  • Tencel (1)
  • Yün (1)
Ölçü
  • Ölçü
  • 155x215 Tek Kişilik (10)
  • 195x215 Çift Kişilik (9)
Koleksiyonlar

10 Ürün(ler)

sayfa başı

Hibboux Yorgan

Çevreye Duyarlı Yorgan, Botanik Yorgan ve Doğal Yorgan olmak üzere üç farklı konseptte tasarlanan Hibboux Yorgan Serileri, hafif, ince, kalın, kabarık gibi içinde kullanılan hammaddeye göre farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Kenarlarında kullanılan çizgili biyeler ürünün iç dolgusuna göre renklendirilmiş ve ürüne görsel bir renk dokunuşu katmıştır. Çevreye Duyarlı ürün grubu içinde yer alan yorganlar, dünyanın en ünlü hammadde temini yapan firmalardan temin edilmiş, hem OEKO-TEX hem de Çevre Etiketine sahip ürünlerdir. %100 Pamuk Yüzeyi ve yıkanabilir olma özelliği ile rahat bir kullanım sunarlar.

Anti-Toz akarı ve %20 daha fazla hava barındıran özel dolgusu ile Hollofil Allerban hem çok hafif hem de sıcak tutan bir üründür. Özel standartlara göre hazırlanmış dolgusu sayesinde, yorgandaki sıcaklık farklarını azaltarak ısının vücuda eşit yayılmasını sağlar.

Hafifliği ve yumuşaklığı bir arada sunan, özel yapısı sayesinde sıcaklığı koruyan Quallofil Air yorgan, onaylanmış hava sirkülasyonu ile tüm gece boyunca konforlu bir mikro klima etkisi yaratır.

Geliştirilmiş Hava Sirkülasyonu ile nefes alabilen özel dolgu Dacron Duo ileri düzeyde nem uzaklaştırma kapasitesine sahiptir ve düşük sıcaklıkta bile verimli bir yıkama sunarak çift kat fayda sağlar. Ultra verimli yıkama ve iki kat hızlı kuruma süresine sahiptir.

Sıcaklık düzenleyici Climarelle® mikrokapsül teknolojili Climarelle Cool Yorgan, vücudunuza gerektiğinde serinletici etki vererek gece boyunca daha kesintisiz, uzun ve rahat bir uyku sağlar. Dinlendirici bir uyku, Hafiflik ve Üstün Konfor sunar.

Hibboux Botanik Konsepti, hammaddesi bitki olan ürünlerden oluşur. Botaniğin ana prensibi hammaddelerin doğadan gelmesidir. Bambu ve Okaliptüs ağaçlarından elde edilen hammaddeler, ürünlerimizin içeriğini ve yüzeyini oluşturur.

Yumuşak, Çevre Dostu ve mükemmel nem yönetimi ile Suprelle Fresh Yorgan, bebeğiniz ve sizin için en doğru seçimdir. Hammaddesi Okaliptus ağaçlarından gelen ve ekolojik Sistemle üretilen Tencel elyaftır. Sürdürülebilir Ormanlardan elde edilen Okaliptüs ağaçları, çevre dostu üretim teknolojisi ile önce kağıt hamuruna sonrada elyafa dönüşür. Geri dönüşümlü bir hammadde olan TENCEL® elyaf en iyi yaşam döngüsü verilerine sahiptir. Kolay parçalanır ve doğada kolaylıkla kaybolur. İçinde yaşadığımız dünya ve kaynaklarımız korunur.

Nefes alan çevre dostu konfor Rosalie Bambu, Bakteri oluşumunu geciktiren doğal bambu elyafı içerir. Bebekler için Anti-Alerjik bir üründür. Bambunun organik ve doğal özellikte oluşu, bebeklerin ekstra hassas ciltleri için tamamen mükemmel bir seçimdir.

Doğallıktan vazgeçmeyen, doğal bir uyku deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için üretilen Hibboux Doğal koleksiyonu, natürel ve benzersiz bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Hibboux Doğal Konseptimiz içinde yer alan Emilie Yün Yorgan, Woolmark kalitesi ile üretilmektedir. Ürün içeriğimiz %100 yündür. Dayanıklı olması, her mevsim kullanılabilmesi, bebekler için sağlıklı, doğal ve anti-alerjik bir malzeme oluşu Emilie Yün Yorganın önemli özelliklerindendir. %100 Avusturalya Merinos koyunlarının senede 1 defa kırpılması ile elde edilir. Doğaldır, biyolojik olarak çözünebilir ve yenilenebilir.