150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO !

Hibboux Yatak

Hibboux Yatak
Yatak modelleri Hibboux koleksiyonunda; hiçbir zararlı kimyasal kullanmadan ağaç liflerinden elde edilen kumaşlarla hazırlanıyor. Ortopedik ve sağlıklı bir uyku ortamı sağlayan Hibboux yatakları farklı ebatlara sahip çift kişilik ve tek kişilik yatak çeşitleri ile uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.
Filtrele
Ölçü
  • Ölçü
  • 90x190 Tek Kişilik (5)
  • 100x200 (1)
  • 120x200 (1)
  • 140x190 (1)
  • 150x200 Çift Kişilik (5)
  • 160x200 Çift Kişilik (5)
Koleksiyonlar

5 Ürün(ler)

sayfa başı

Hibboux Yatak

Uyku, sağlıklı olmanın ve iyi hissetmenin en önemli unsurlarından biridir ve yaşam kalitenizde tahmin ettiğinizden daha büyük bir öneme sahiptir. Yeterli kalitede uyumak ruh sağlığımız başta olmak üzere, beden sağlığımızı, yaşam kalitemizi korumaya yardım eder. Yetersiz uyku bağışıklık sistemimizin zayıflamasına, bağışıklık sistemimizin yapı taşlarını oluşturan bakteri ve virüslere karşı savaşan savaşçı hücrelerimizin azalmasına neden olur.

 

Kaliteli bir uyku süreci için ne giydiğinizin, neyin üzerinde uyuduğunuzun, nasıl uyuduğunuzun önemi çok büyüktür. Yatağımızın içinde bulunan Yay teknolojisi kadar, o yatağı oluşturan tüm detaylar sağlığımız için son derece önemlidir. Hibboux, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda, sağlıklı ve huzurlu uyumanız için, dünyanın en son yay teknolojilerini el işçiliği ile bir araya getirmiş, değerlerinden ödün vermeden, kaliteli ürünü çok daha ulaşılabilir fiyatlarla size sunmak üzere yola çıkmıştır.

 

Patentli Purotex teknolojisi ile, hiçbir zararlı kimyasal kullanmadan, aktif probiyotiklerle yatağınızın uzun süre korunmasını sağlar, doğal yaşamı korumak ve daha sağlıklı yaşamak için, hiçbir zararlı kimyasal bulundurmayan OEKO-TEX sertifikalı, ağaç liflerinden üretilen, geri dönüştürülebilir kumaşlar kullanır. Sadece Yataş’ ta olan LGA kalite sertifikası ve Milky(Yatakta Süt Mucizesi) yatak kumaşı ile bebeğiniz için en uygun uyku ortamını sunar. Bebeğiniz uyurken kas ve kemik yapısı gelişmeye devam eder, LGA sertifikalı bebek yatakları, bu gelişimi olumlu yönde destekler. Hibboux, sağlıklı bir uyku süreci için neye ihtiyaç duyduğunuzu bilir. Siz daha düşünmeden, o düşünür ve size sunar.

 

DREAM SERİSİ

En güzel rüyalar Hibboux ile başlar. Benzersiz bir uyku deneyimi yaşamanız için tasarlanan Dream serisi, Dream, Dream R.E.M. ve Dream Baby olmak üzere üç üründen oluşmaktadır. Daha güçlü Yaylar ile daha uzun süre kullanım olanağı sağlayan Dream Serisi Yataklar, Çevre Dostu ve doğal uyku yüzeyi ile Natürel ve benzersiz bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

 

CLOUD SERİSİ

Hibboux, güzel bir günün başlangıcının kaliteli uyku olduğunu ve bu uyku için neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyor ve Cloud Koleksiyonu ile bulutların üzerinde uyuyormuşçasına bir uyku deneyimi yaşamanızı amaçlıyor. 7 Bölgeli Pocket Yay sistemi ile vücudunuzun farklı ağırlığa sahip bölgelerini, ağırlık merkezlerine doğru orantılı olarak destekliyor ve vücudunuzu doğru ve dengeli bir pozisyonda tutarak, konforlu ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor.

 

BOTANİK SERİSİ

Nefes alan çevreci teknolojisi ile daha ferah ve kuru bir uyku ortamı sağlayan Botanik Yatak, doğa ile iç içe bir uyku deneyimi sunuyor. Çevre dostu üretim felsefesi ile yaşadığınız dünyayı, mükemmel nem yönetimi ile uykunuzu koruyan Hibboux Botanik Uyku Konsepti pek çok teknolojisi içerisinde barındırıyor. 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi, Tencel Elyaf Mucizesi ve Doğanın mucizesi Lateks’ in bir arada kullanıldığı Botanik serisi Yataklar, hayatının hiçbir anında doğallıktan vazgeçmeyen tüketicileri hedefliyor. Yataklarımızın uyku yüzeyinde kullanılan 3D Cairful Kumaş teknolojisi, yüksek hava geçirgenliği ile uyku kalitesini arttırmaya yardımcı oluyor.