150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO !

Hibboux Nevresim

Hibboux Nevresim
Bambu ve Tencel gibi doğal yöntemlerle üretilen Tek Kişilik ve Çift Kişilik Nevresim Takımlarımızla siz ve çocuğunuz sağlıklı bir şekilde uyuyun
Filtrele
İçerik
  • İçerik
  • Bambu (1)
  • Pamuk (11)
Ölçü
  • Ölçü
  • 100x150 Bebek (1)
  • 160x220 Tek Kişilik (33)
  • 180x240 Tek Kişilik (4)
  • 200x220 Çift Kişilik (19)
Koleksiyonlar

43 Ürün(ler)

sayfa başı

Hibboux Nevresim Takımları

Tek Kişilik Nevresim Takımı, Çift Kişilik Nevresim Takımı ve Bebek Nevresim Takımı olmak üzere Pamuk Saten, Ranforce, Bambu ve Tencel gibi farklı yöntemlerle üretilen, minimal desenlerin pastel tonlarla işlenmiş halidir. Pastel renklerin hâkim olduğu dünyamızda, puantiyeler, pötikare desenler, su damlaları, çiçekler, kuşlar, yıldızlar gibi doğadan pek çok ilham kaynağımız bulunmaktadır. İpliğinden, üründe kullanılan boyasına kadar sağlığa zararlı kansorojen kimyasal içermediği belgelenmiş tüm nevresimlerimiz doğal yasamı korumak ve daha sağlıklı yasamak için OEKO-TEX belgeli kumaşlarla üretilmektedir.

 

Tenimiz ile direkt temas halinde bulunan tekstil ürünlerinin hangi kimyasal aşamalardan geçirilerek üretildiği sağlığımız için son derece önemlidir. Üretim aşamasında yanlış kimyasalların kullanılması basta kanser olmak üzere pek çok hastalığa neden olabilir. OEKO- TEX uluslararası platformda kabul görmüş en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır.

 

Pamuk Saten Nevresim Takımında 82 Tel ve %100 Pamuk, Ranforce Nevresim Takımında 57 Tel ve %100 Pamuk kullanılmaktadır. Nevresim takımlarımızda Polyester içeriği bulunmamaktadır. Teninizle direk temas halinde olan Nevresim Takımlarının Polyester içermemesi, uyku sağlığı açısından önemlidir. Polyester ürünler terlemeye sebep olur ve teri emmez. Islak ortamlarda bakteriler hızlıca çoğalır ve bu da sağlıksız bir ortam yaratır. Daha sağlıklı ve rahat bir uyku ortamı için, Nevresim Takımlarında Polyester kullanılmamalıdır. Yumuşaklığı ve hızlı nem emilimi ile Tencel ve Bambu nevresim takımlarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikle bebek ve çocuklarda önerilmektedir.

 

Tüm ürünlerimizin alternatif ölçüleri bulunmaktadır. Organik Bebek Nevresim Takımı ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Yakın zamanda ürün grupları içerisine alınması planlanmaktadır. Sağlıklı ev tekstilinin online adresi Hibboux, pek çok ürün grubunda alternatiflerini arttırmak için, kadın, erkek, çocuk ve bebek olmak üzere 4 farklı temada çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Her tasarım bir hikayeden gelir anlayışı ile, ürün grubumuz içinde yer alan her nevresimin bir hikayesi vardır bizde. Romantik, Duygusal, Güçlü, Masum, Coşkulu, nasıl olmak istersen o ruh halinde eşlik eder sana…