Dream Yatak
150 ₺ ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

* Zorunlu Alanlar

755,93 ₺
755,93 ₺
1.079,90 ₺ 'den
Başlayan Fiyatlarla

DOĞAYA DÖN, İYİ UYU.
Doğadan İlham Aldık
Sizlere Sağlıklı Bir Yatak Yaptık

Açıklama
-

- 4 Mevsim Kullanıma Uygun, Tek Taraflı Kullanım
- DHT Yay Teknolojisi
- Yatak Yüksekliği 23 cm (+/-1)
- OEKO-TEX Sertifikalı
- 100 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti 
- Yay Karkasında 10 Yıl Garanti

Teslimat ve İade
-
Yatak siparişlerinizi Horoz veya Voida Lojistik ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Siparişleriniz en geç 2 iş günü sonra kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edildiği gün itibari ile 5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 100 gün deneme hakkınız bulunmaktadır İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086

Havale ve EFT ile ödemelerinizde Alıcı bölümüne "HBX E-TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş." yazmayı unutmayınız. Aksi takdirde havale ve EFT işlemleriniz başarıyla tamamlanmayacaktır.
Daha Güçlü Yaylar için ‘DHT Yay Teknolojisi’
Uyku keyfiniz de yatağınız da uzun ömürlü olsun diye, yataklarımızda, çift ısıl işlemden geçirilerek güçlendirilen DHT (Çift Tavlanmış Çelik) Yay Teknolojisi kullandık.

Çeliğin sertliğini azaltıp sağlamlığını arttıran çift tavlama işleminde metal belirli bir sıcaklığa kadar ısıtılır ve yavaş yavaş soğutulur. Size de uzun yıllarrahatça uyumak kalır.

Daha güçlü yaylar, daha uzun süre kullanım.
 
 
Hammaddesi Yenilenebilir Ağaç Olan “Viskon Kumaş”
Ürünlerimizde ağaç liflerinden üretilen, geri dönüştürülebilir viskon kumaş kullanarak, hem doğal ve sağlıklı bir uyku ortamı hazırlıyor hem de doğadan aldığımızı tekrar yerine koyuyoruz. Kendileri için doğal olanı tercih edenlerin doğa için de en iyisini isteyeceğini biliyoruz.

Doğal olanı sunarken doğayı da koruyoruz.
 
 
Kimyasala Yer Yok! "Purotex® Teknolojisi"
Yatak hijyenini kimyasallarla sağlayan birçok yatak üreticisinin aksine, Hibboux Yataklarında hijyen tamamen doğal probiyotiklerle sağlanır. Yediğimiz yoğurtlarda da bulunan bu faydalı probiyotikler, yatağınızın temiz kalmasını sağlarken, uyku sağlığını da bebeğinizi de korur.
 
 
Tekstilde Güven İşareti “OEKO_TEX®”
OEKO-TEX® uluslararası platformda kabul görmüş, tekstilde güveni ifade eden en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün zararlı maddelere karşı test edildiğini ve insan ekolojisi açısından belirtilen şartları yerine getirdiğinin ispatıdır.

 
 
 
Non Toxic
Zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermediği OEKO-TEX sertifikası ile kanıtlanmıştır.
 
Çevre Dostu
Yenilenebilir ve sürdürülebilir bir çevre için geri dönüşümlü olarak üretilmiştir.
 
Yataş Kalitesi
Yataş fabrikalarında üretilmiştir.
 
 
İlginizi Çekebilecek Ürünler
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    Çok KötüKötüOrtaİyiÇok İyi