Dream Baby Yatak
150 ₺ ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

Dream Baby Yatak

* Zorunlu Alanlar

449,00 ₺

DOĞAYA DÖN, İYİ UYU.
Doğadan İlham Aldık
Sizlere Sağlıklı Bir Yatak Yaptık

Açıklama
-

- 0 - 6 Yaş İçin
- 4 Mevsim Kullanıma Uygun
- DHT Yay Teknolojisi
- Yatak Yüksekliği 18 cm (+/-1)
- LGA Kalite Sertifikalı
- OEKO-TEX Sertifikalı
- 100 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti 
- Yay Karkasında 10 Yıl Garanti

Teslimat ve İade
-
Yatak siparişlerinizi Horoz veya Voida Lojistik ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Siparişleriniz en geç 2 iş günü sonra kargoya verilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 100 gün deneme hakkınız bulunmaktadır İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086

Havale ve EFT ile ödemelerinizde Alıcı bölümüne "HBX E-TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş." yazmayı unutmayınız. Aksi takdirde havale ve EFT işlemleriniz başarıyla tamamlanmayacaktır.
Daha Güçlü Yaylar için ‘DHT Yay Teknolojisi’
Bebeğinizin uyku keyfi de yatağı da uzun ömürlü olsun diye, Yataklarımızda, çift ısıl işlemden geçirilerek güçlendirilen DHT (Çift Tavlanmış çelik) Yay Teknolojisi kullandık.

Çeliğin sertliğini azaltıp sağlamlığını arttıran Çift Tavlama işleminde metal belirli bir sıcaklığa kadar ısıtılır ve yavaş yavaş soğutulur. Bebeğinize de rahatça uyumak kalır.

Daha güçlü yaylar, daha uzun süre kullanım.
 
 
Bebeğinizin Omurilik Gelişimi için “LGA Kalite Sertifikası”
Bu sertifika sadece yüksek güvenlik standartlarına sahip ürünlere verilen kalite sertifikasıdır.

Bebeklerin uyuduğu zemin sağlıklı büyümeleri ve özelliklede omurilik gelişimleri için önemlidir. Sadece hammaddenin sağlıklı veya doğal olması değil, yatağın tüm katmanları ile kalite standartlarına uygun olması gereklidir. Çünkü bebeğiniz uyurken kas ve kemik yapısı gelişmeye devam eder. LGA kalite sertifikalı bebek yataklarımız bu gelişimi olumlu yönde destekler.
 
 
Omurga Gelişimine Tam Destek için Yaşa Göre
Yatak Destek Seviyesi
Bir tarafı 0-2 Yaş, diğer tarafı 3-6 Yaş için tasarlanmış destek seviyesi.

0-2 Yaş bebeklerin omuriilik gelişimleri tamamlanmadığı için, çukur oluşturmayan ve omurgayı tam destekleyen bir yüzeyde yatması önemlidir. Bu nedenle yatağımızın bir yüzü daha sert ve yoğunluğu arttırılmış sünger kullanılarak üretilmişir.
 
 
Kimyasala Yer Yok! "Purotex® Teknolojisi"
Yatak hijyenini kimyasallarla sağlayan birçok yatak üreticisinin aksine, Hibboux Yataklarında hijyen tamamen doğal probiyotiklerle sağlanır. Yediğimiz yoğurtlarda da bulunan bu faydalı probiyotikler, yatağınızın temiz kalmasını sağlarken, uyku sağlığını da bebeğinizi de korur.
 
 
Bebeğinizin Narin Cildine Süt Lifleri Dokunuşu “Milky”
Bebek yataklarında kullanılan Milky kumaş süt liflerinden elde edilir. İçeriğinde bulunan %30 aminoasit sayesinde bebek cildinin hassas nem seviyesini düzenler. Yumuşacık, pamuklu yüzeyiyle fazla nemi emerek, bebeği rahatlatır. MILKY kumaşı sağlıklı ve bakteriyostatik özelliğe sahiptir.
 
 
Tekstilde Güven İşareti “OEKO_TEX®”
OEKO-TEX® uluslararası platformda kabul görmüş, tekstilde güveni ifade eden en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün zararlı maddelere karşı test edildiğini ve insan ekolojisi açısından belirtilen şartları yerine getirdiğinin ispatıdır.

 
 
 
Non Toxic
Zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermediği OEKO-TEX sertifikası ile kanıtlanmıştır.
 
Çevre Dostu
Yenilenebilir ve sürdürülebilir bir çevre için geri dönüşümlü olarak üretilmiştir.
 
Yataş Kalitesi
Yataş fabrikalarında üretilmiştir.
 
 
İlginizi Çekebilecek Ürünler
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    KötüOrtaİyiÇok İyiSüper