Dream Baby
TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!
Doğadan İlham Aldık
Sizlere Sağlıklı Bir Yatak Yaptık
100 gün
deneme
539,90 ₺ 'den
Başlayan Fiyatlarla
431,92 ₺
431,92 ₺
Sepette %20 İndirim
Açıklama
+
-

- DHT Yay Teknolojisi
- Yatak Yüksekliği 18 cm (+/-1)
- 4 Mevsim Kullanıma Uygun, Çift Taraflı Kullanım
- 100 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti 
- Yay Karkasında 10 Yıl Garanti
- LGA Kalite Sertifikalı
- OEKO-TEX Sertifikalı
- Türkiye'de Üretilmiştir.

Teslimat ve İade
+
-
Yatak siparişlerinizi Horoz ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Siparişleriniz en geç 2 iş günü sonra kargoya verilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 100 gün deneme hakkınız bulunmaktadır İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
+
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086
 
Daha Güçlü Yaylar için ‘DHT Yay Teknolojisi’
Bebeğinizin uyku keyfi de yatağı da uzun ömürlü olsun diye, Yataklarımızda, çift ısıl işlemden geçirilerek güçlendirilen DHT (Çift Tavlanmış çelik) Yay Teknolojisi kullandık.

Çeliğin sertliğini azaltıp sağlamlığını arttıran Çift Tavlama işleminde metal belirli bir sıcaklığa kadar ısıtılır ve yavaş yavaş soğutulur. Bebeğinize de rahatça uyumak kalır.

Daha güçlü yaylar, daha uzun süre kullanım.
 
 
Her Yaşta Doğru Destek: İkisi Bir Arada Yatak
Yatağın bir tarafı 0-2 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır; daha sıkı bir yüzeye sahip. Omurilik gelişimi henüz tamamlanmadığından, üzerinde uyudukları yatağın ekstra destek sağlaması ve boşluklara izin vermemesi önemlidir.
Yatağın diğer tarafı, 3-6 yaş arası çocuklara uyarlanmıştır. aynı desteğe daha uzun süre ihtiyaç duyarsınız.
 
 
Bebeğinizin Narin Cildine Süt Lifleri Dokunuşu “Milky”
Bebek yataklarında kullanılan Milky kumaş süt liflerinden elde edilir. İçeriğinde bulunan %30 aminoasit sayesinde bebek cildinin hassas nem seviyesini düzenler. Yumuşacık, pamuklu yüzeyiyle fazla nemi emerek, bebeği rahatlatır. MILKY kumaşı sağlıklı ve bakteriyostatik özelliğe sahiptir.
 
 
“LGA Kalite Sertifikası”: Bebeğinizin Omuriliği için
Kas ve kemik yapısının gelişimi uykuları boyunca devam ettikçe; bebeklerin uyuduğu yüzey doğru büyüme ve omurilik gelişiminin kritik bir belirleyicisidir. Sadece belirli özellikleri karşılayan ve titiz kalite testlerinden geçen yataklara verilen LGA sertifikası, sağlıklı büyüme için yeterli bir ortam sağlayan uluslararası standarttır.
Yalnızca bir kez gerçekleşen bir işlem için kalite kanıtı.
 
 
Kimyasala Yer Yok! "Purotex® Teknolojisi"
Yatak hijyenini kimyasallarla sağlayan birçok yatak üreticisinin aksine, Hibboux Yataklarında hijyen tamamen doğal probiyotiklerle sağlanır. Yediğimiz yoğurtlarda da bulunan bu faydalı probiyotikler, yatağınızın temiz kalmasını sağlarken, uyku sağlığını da bebeğinizi de korur.
 
 
Non Toxic
Zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermediği OEKO-TEX sertifikası ile kanıtlanmıştır.
 
Çevre Dostu
Yenilenebilir ve sürdürülebilir bir çevre için geri dönüşümlü olarak üretilmiştir.
 
Yataş Kalitesi
Yataş fabrikalarında üretilmiştir.
 
 
İyi olan kazansın.
İnternetten
Hibboux Almak
 
Mağazadan
Yatak Almak
 
 


Deneme süresi:100 gece.
 


Deneme süresi:100 saniye.
 
 


Kira, personel, fatura ve ekstra
nakliye maliyetleri yok.
Kaliteli ürün uygun fiyata.
 


Bütün maliyetler fiyata ekleniyor.
 
 


Mağaza mağaza dolaşıp
çile çekmek yok.
 


Dolaşmanın sonu yok.
 
 
 
Sorgula! Araştır!
Sağlıklı bir hayat için iyi bir uyku şarttır.İyi bir uyku ise sadece kaliteli uyku ürünleriyle mümkündür. Ancak, ne yazık ki sektörümüzde yanıltıcı bilgiler ile kalitesiz ürün satmaya çalışan birçok marka mevcuttur. Uyku ürünleri satın almadan önce, böyle bir yanılgıya düşmemek için ham madde, sertifika ve üretim gibi mutlaka araştırın ve sorgulayın.
SÖZ VERİYORUZ
Hibboux ürünlerini; doğa dostu teknolojilerle doğallıktan ödün vermeden, sağlığınıza uygun ve uluslararası standartların üzerinde bir kalite seviyesiyle tasarlayıp ürettiğimize,

Ürün ve servislerimizi, tamamen şeffaf bir şekilde anlatacağımıza; hiçbir koşulda yanıltıcı bilgiler vermeyeceğimize, her koşulda dürüst davranacağımıza ve asla kendi değer yargılarımızla ters düşmeyceğimize,

Hibboux ailesi olarak; bizlere şans verdiğiniz taktirde ürün ve servislerimizden kesinlikle memnun kalacağınıza söz veriyoruz. Memnun kalmadığınız bir durum olur ise sorgusuz, sualsiz, kolay bir şekilde paranızı iade ediyoruz.
 
Hemen Kayıt Ol
5 TL Kazan!
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    Çok KötüKötüOrtaİyiÇok İyi