Botanic Hybrid Yatak
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

Botanic Hybrid Yatak

Doğadan İlham Aldık
Sizlere Sağlıklı Bir Yatak Yaptık
365 gün
deneme
1.994,90 ₺ 'den
Başlayan Fiyatlarla
1.595,92 ₺
1.595,92 ₺
Sepette %20 İndirim
Açıklama
+
-

- 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi
- Lateks Katman
- Yatak Yüksekliği 27 cm(+/-1)
- 4 Mevsim Kullanıma Uygun, Tek Taraflı Kullanım
- 365 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti
- Yay Karkasında 10 Yıl Garanti
- OEKO-TEX Sertifikalı
- Türkiye'de Üretilmiştir.

Teslimat ve İade
+
-
Yatak siparişlerinizi Horoz ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Siparişleriniz en geç 2 iş günü sonra kargoya verilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 365 gün deneme hakkınız bulunmaktadır İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
+
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086
 
İçten dışa, mükemmel uyku: Botanik Hibrid Yatak
Yatağınızın vücudunuzu en etkili şekilde desteklediğinden emin olmak istiyorsanız, üstün özellikli Botanik ile tanışın. Her zaman en sert yatak en doğru yatak demek değildir. Uzun ve yorucu bir günün ardından konforlu bir yatakta uyumak en doğal hakkınız! Hibrid tasarımı ile birden fazla destek katmanına sahip Botanik, omurganızın sağlıklı formunu koruyarak vücut ergonominize en iyi şekilde uyum sağlar.
 
 
7-Bölgeli Paket Yay Seçmeniz için 2 Neden
Vücudumuz farklı ağırlık bölgelerinden oluşur. Gece boyunca yatağınıza fazla gömülüyor, ya da sert bir yüzeyde beliniz boşta kalarak uyuyorsanız, omurganıza zarar veriyor olabilirsiniz. Botanik 7 bölgeli paket yay sistemi ile vücudunuzun farklı ağırlıklara sahip alanlarını en ideal basınç ile karşılar, omurganızın doğal eğriliğini korumasını sağlar.

Birbirinden bağımsız hareket eden yaylar, vücut kıvrımlarına kusursuz uyum sağlarken, farklı uyku pozisyonlarında vücudunuza optimum destek sağlar.
 

Hava geçirgen yapısı ile ısınmayı önleyerek, ferah bir uyku geçirmenize yardımcı olur.
 
Doğanın mucizesi Lateks ile artırılmış destek ve konfor ayrıcalığı
Uykunuz size tamamen rahatlamanızı sağlamalı, yeni bir güne enerji vererek hazırlamalı. Kauçuk ağacından elde edilen lateks, doğallığının ötesinde nem ve sıcaklık dengeleme özelliği ile eşsiz bir dolgu malzemesidir. Artırılmış desteği konforla verir.
TENCEL™ Lyocell Elyaf; Yatağınızdaki Doğallık
Çevre dostu üretim felsefesine sahip Hibboux Botanik Yatak, içerdiği TENCEL™ Lyocell elyafları ile daha çevreci ve daha konforlu bir uyku ortamı sunuyor.
 
 
Botanik’in imzası: TENCEL™ Lyocell ve Cairfull Kumaş
Sağladığı pürüzsüz yüzey ile kumaşlara yumuşak bir tuşe, hassas ciltlere ise konfor kazandırır. Diğer ham maddelere oranla nemi daha etkin bir şekilde emer. Bu sayede ısı dengesi ve kuruluk hissi ile daha konforlu bir gece uykusu çekmenize yardımcı olur.

TENCEL™ Lyocell iplikleri ile örülen Cairfull Teknolojisi ise, mükemmel hava akışı sağlayarak, ideal vücut sıcaklığınızı uykunuz boyunca korumanızı sağlar. Özel bir örme tekniği ile mikro yay şeklinde geliştirilen Cairfull kumaş, yatağınızın en üst yüzeyinde bile esnekliği ile konforunuza konfor katar.
Purotex ile Yatağınız için Probiyotik Koruma
Yatak hijyenini kimyasallarla sağlayan birçok yatak üreticisinin aksine, Hibboux yataklarında hijyen tamamen doğal probiyotiklerle sağlanır. Kumaşın üst yüzeyinde bulunan Probiyotik mikrokapsüller, yatak yüzeyinde bulunan çeşitli bakteri, toz akarı gibi mikroorganizmaları en doğal şekilde yok eder, yenilerinin oluşmasına izin vermez. Purotex’in, kedi ve köpek dostlarımızın oluşturabileceği alerjenlere karşı etkinliği de ispatlanmıştır.
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    Çok KötüKötüOrtaİyiÇok İyi