Botanic Baby
|
Tüm Ürünlerde %20 İndirim
Doğadan İlham Aldık
Sizlere Sağlıklı Bir Yatak Yaptık
100 gün
deneme
Yakınlaştırmak için tıklayınız.
819,90 ₺ 'den
Başlayan Fiyatlarla
655,92 ₺
655,92 ₺
Sepette %20 İndirim
Açıklama
+
-

- Pocket Yay Sistemi
- Lateks Katman
- Yatak Yüksekliği 17 cm(+/-1)
- 4 Mevsim Kullanıma Uygun, Tek Taraflı Kullanım
- 100 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti
- Yay Karkasında 10 Yıl Garanti
- OEKO-TEX Sertifikalı
- Türkiye'de Üretilmiştir.

Teslimat ve İade
+
-
Yatak siparişlerinizi Horoz ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Siparişleriniz en geç 2 iş günü sonra kargoya verilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 100 gün deneme hakkınız bulunmaktadır İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
+
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086
 
Minik Vücutları için Uyku Dostu Hibrit Tasarım
Doğanın mucizesi lateks ve Pocket Yay Diziliminin mükemmel uyumu.
 
 
Lateks nedir?
Kauçuk ağacından elde lateks, doğal kauçuğun başlıca kaynağıdır, doğallığının ötesinde nem ve sıcaklık dengeleme özelliği ile eşsiz bir dolgu malzemesidir. Ağacın sütü olarak bilinir. Bebeğinizin vücudunun şeklini alarak belirgin bir destek sağlar, kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlamanıza yardımcı olur.

Yoğun kimyasal malzeme kullanılarak üretilen Visco Yatakların aksine, hammaddesi ağaçtır ve sadece kontrollü yetiştirme yapılan sertifikalı ormanlardan temin edilir. Hem sağlığımız hem de çevremiz için en doğru seçimdir.
 
 
“Cairfull Teknolojisi” ile Bebeğiniz Nefes Alsın...
Özellikle yeni doğan bebeklerin hareket kabileyetleri kısıtlıdır. Bu nedenle her pozisyonda rahat nefes alabilmeleri güvenlikleri ve sağlıklı gelişimleri için önemlidir.

Yatağımızın üst kumaşında bulunan 3 boyutlu minik yaylar, ekstra bir hava akımı, nem yönetimi, dayanıklılık ve konfor sunarken, bebeğinizin her uyku pozisyonunda, özellikle yüz üstü pozisyonda, daha rahat nefes almasını sağlar.

Bebeğiniz rahat uyur, sizin de içiniz rahat olur.
 
 
TENCEL™ Lyocell Elyaf; Yatağınızdaki Doğallık
Çevre dostu üretim felsefesine sahip Hibboux Botanik Baby Yatak, içerdiği TENCEL™ Lyocell ; elyafları ile daha çevreci ve daha konforlu bir uyku ortamı sunuyor. Sağladığı pürüzsüz yüzey ile kumaşlara yumuşak bir tuşe, bebeğinizin hassas cildine ise konfor kazandırır. Diğer hammaddelere oranla nemi daha etkin bir şekilde emer. Bu sayede ısı dengesi ve kuruluk hissi ile bebeğinizin daha konforlu bir gece uykusu çekmesine yardımcı olur.
 
 
Non Toxic
Zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermediği OEKO-TEX sertifikası ile kanıtlanmıştır.
 
Çevre Dostu
Yenilenebilir ve sürdürülebilir bir çevre için geri dönüşümlü olarak üretilmiştir.
 
Yataş Kalitesi
Yataş fabrikalarında üretilmiştir.
 
 
İyi olan kazansın.
İnternetten
Hibboux Almak
 
Mağazadan
Yatak Almak
 
 


Deneme süresi:100 gece.
 


Deneme süresi:100 saniye.
 
 


Kira, personel, fatura ve ekstra
nakliye maliyetleri yok.
Kaliteli ürün uygun fiyata.
 


Bütün maliyetler fiyata ekleniyor.
 
 


Mağaza mağaza dolaşıp
çile çekmek yok.
 


Dolaşmanın sonu yok.
 
 
 
Sorgula! Araştır!
Sağlıklı bir hayat için iyi bir uyku şarttır.İyi bir uyku ise sadece kaliteli uyku ürünleriyle mümkündür. Ancak, ne yazık ki sektörümüzde yanıltıcı bilgiler ile kalitesiz ürün satmaya çalışan birçok marka mevcuttur. Uyku ürünleri satın almadan önce, böyle bir yanılgıya düşmemek için ham madde, sertifika ve üretim gibi mutlaka araştırın ve sorgulayın.
SÖZ VERİYORUZ
Hibboux ürünlerini; doğa dostu teknolojilerle doğallıktan ödün vermeden, sağlığınıza uygun ve uluslararası standartların üzerinde bir kalite seviyesiyle tasarlayıp ürettiğimize,

Ürün ve servislerimizi, tamamen şeffaf bir şekilde anlatacağımıza; hiçbir koşulda yanıltıcı bilgiler vermeyeceğimize, her koşulda dürüst davranacağımıza ve asla kendi değer yargılarımızla ters düşmeyceğimize,

Hibboux ailesi olarak; bizlere şans verdiğiniz taktirde ürün ve servislerimizden kesinlikle memnun kalacağınıza söz veriyoruz. Memnun kalmadığınız bir durum olur ise sorgusuz, sualsiz, kolay bir şekilde paranızı iade ediyoruz.
 
Hemen Kayıt Ol
5 TL Kazan!
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    Çok KötüKötüOrtaİyiÇok İyi