150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO !
%30

Botanic Baby Pocket & Lateks Yaylı Yatak

Little Hibboux Ürünleri (0-12 yaş)

% 30
İndirim

Normal Fiyat: 836,33 ₺

584,85 ₺

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Hibboux Botanik koleksiyonu ile kendinizi tamamen doğa ile iç içe hissedeceksiniz...


Nefes alan çevreci teknolojisi ile daha ferah ve kuru bir uyku ortamı sağlayan Botanik Yatak, sağlıklı ve kaliteli bir uyku uyumanıza katkıda bulunur. “Tüy gibi hafif” bir uyku anlayışı ile üretilen Botanik serisi, uyku esnasında dinlenme sağlayan anti-statik özelliğiyle, olağanüstü bir rahatlık sağlar.

YATAK ÖLÇÜ REHBERİ

* Zorunlu Alanlar

- +
YATAK ÖLÇÜ REHBERİNİZ

Ürün Yorumu

Yorumunuz: Botanic Baby Pocket & Lateks Yaylı Yatak

  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    KötüFena DeğilİyiÇok İyiSüper

 LATEKS & POCKET YAYLI YATAK 

Çevre Dostu Üretim felsefesi ile yaşadığınız dünyayı, mükemmel nem yönetimi ile uykunuzu koruyan Hibboux Botanik Uyku Konsepti, içerdiği TENCEL elyaf ve TENCEL Yatak Kumaşı ile daha sağlıklı ve rahat bir uyku ortamı için tasarlandı.  

 

 
 

Hammadde: Okaliptus Ağacı

 

Çevre Dostu Üretim

 

En İyi Yaşam Döngüsü Verileri

 

TENCEL / Bitkilerin Dünyasından Gelen Mucize & Kanıtlanmış Çevre Dostu Tutum

 

TENCEL elyafı tamamen doğadan gelmektedir. Hammaddesi Okaliptüs ağaçlarıdır. Elyaf Üretimi, kapalı döngü sistemi sayesinde, son derece çevreci olarak gerçekleşmektedir. Üretim teknolojisi ile Avrupa Çevre Ödülü sahibidir.

 

 

Bakteri Oluşumu Önleyen Tamamen Doğal Kimyasalsız Koruma


Bakterilere karşı söz konusu koruma, kimyasal katkı maddesi kullanmadan, TENCEL elyafının yapısı gereği doğal olarak sağlanır. 


Tencel Elyaf bakteri oluşumunu doğal yoldan azaltır.  Buna karşın, sentetik elyaflarda bakteri sayısı bunun 2000 katına kadar çıkabilmektedir.

 

 

AKILLI DESTEK / Pocket Yay Teknolojisi


Torba Yay olarak da bilinen bu Teknoloji, Tek tek üretilen yayların, birbirine bağlı kumaş torbaların içine yerleştirilmesiyle elde edilir. Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve birbirinden bağımsız hareket eden yaylar ile bebeğinizin vücuduna mükemmel adapte olur ve farklı ağırlık bölgelerine birbirinden bağımsız destek sağlar.


Torba Yay olarak da bilinen bu Teknoloji, Tek tek üretilen yayların, birbirine bağlı kumaş torbaların içine yerleştirilmesiyle elde edilir. Birbirinden bağımsız hareket eden yaylar, vücut kıvrımlarına kusursuz uyum sağlarken, farklı uyku pozisyonlarında omurganın doğal eğriliğini korur ve vücudunuza optimum destek sağlar. Sessizdir.

 

 

3D Cairfull Kumaş Teknolojisi / Sizinle Birlikte Nefes Alan Teknoloji


Kumaşın içindeki özel Yay teknolojisi ile Yatağınızda sizinle birlikte nefes alır ve uyku yüzeyinde üstün nem yönetimi sağlar. Yüksek mukavemetli 3 boyutlu yapısı daha uzun süreli kullanım sağlar.

Yarattığı hava boşluğu ile maksimum havalandırma görevi görür ve vücut ısısına bağlı olarak ortaya çıkan nemi azaltır oluşan nemin çok daha hızlı kurumasına yardımcı olur

 

 

LATEKS / Doğal Teknoloji / Çevreye Duyarlı… Yeşille Dost…

Kauçuk ağacından çıkarılan lateks, doğal kauçuğun başlıca kaynağıdır, doğallığının ötesinde nem ve sıcaklık dengeleme özelliği ile eşsiz bir dolgu malzemesidir. Ağacın sütü olarak bilinir. Vücudunuzun şeklini alarak belirgin bir destek sağlar ve tamamen rahatlamanıza yardımcı olur.


Kauçuk özü sadece kontrollü yetiştirme yapılan sertifikalı ormanlardan temin edilir. Hem sağlığımız hem de çevremiz korunur.

 

 

Patentli PROTEX Teknolojisi / Nefes Al…. Rahat Uyu… İyi Yaşa…


Yatağınızın içinde bulunan toz akarları ve alerjenler uyku kalitenizi ve uyku konforunuzu olumsuz etkiler.  


Yatağınızın kumaşında bulunan Patentli Purotex Teknolojisi, yatağınızın içindeki alerjenleri azaltarak temiz ve sağlıklı bir uyku ortamı sunar.  Kimyasal kullanmadan tamamen doğal probiyotiklerle sağlanan bu temizlik, uykunuzu da, sağlığınızı da korur.

 

 

ADAPTIVE / Serin ve Kuru, Tüm Gece, Her Gece!

Yatağınızın kumaşında bulunan Akıllı malzeme ve tasarım ödüllü Adaptive® Teknolojisi, akıllı bir klima gibi davranarak nemi %67’ ye varan oranda daha fazla dağıtır, %25’ e varan oranda daha fazla buharlaştırır. Nem çekme kapasitesi ile birlikte, vücut sıcaklığına bağlı olarak ısıyı da tahliye eden bu teknoloji, kişiye özel uyku sıcaklığı sunar. Farklı vücut ısılarına sahip eşler de, aynı yatağın için de, kendine uygun uyku sıcaklığında rahatça uyur.  

 

Çevre Dostu & Doğal Uyku Yüzeyi / Doğallıktan Vazgeçmeyenlere


Doğal olanı sunarken doğayı da koruyoruz.


Kendileri için en doğal olanı tercih edenlerin doğa için de en iyisini isteyeceğini biliyoruz. Bundan dolayı ürünlerimizde ağaç liflerinden üretilen geri dönüştürülebilir viskon kumaş kullanarak hem doğal ve sağlıklı bir uyku ortamı sağlıyor hem de doğadan aldığımızı tekrar yerine koyuyoruz.

 

 

OEKO-TEX / Tekstilde Güven


Doğal yaşamı korumak ve daha sağlıklı yaşamak için, hiçbir zararlı kimyasal bulundurmayan OEKO-TEX sertifikalı kumaşlar kullanıyoruz. Tüm tedarik zincirimizi bu doğrultuda oluşturuyor ve ürünlerimizin her detayını dikkatle oluşturuyoruz.

 
OEKO-TEX uluslararası platformda kabul görmüş en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır ve

 
OEKO-TEX sertifikalı kumaşlar sağlığa zararlı ve kanserojen madde içermez.


Yatak Yüksekliği 19 cm(+/-1)’ dir.


Hibboux yatakları 2 yıl, yataklarda kullanılan yay karkası ise 10 yıl garantilidir. 


Üstelik 100 gece deneme süresine sahipsiniz,  100 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.

 

GARANTİ: Hibboux Yatakları 2 yıl, yataklarda kullanılan yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. 

 

DENEME SÜRESİ: 100 gün deneme süresi. Memnun kalmasanız 101. Gün koşulsuz şartsız iade. 

 

ÜRÜN TESLİMİ: Ürün Hibboux tarafından ücretsiz olarak kapınıza kadar teslim edilir.

 

ÜRÜN İADESİ: İade talebi için (216) 309 60 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İade talebiniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz ürün kapınızdan teslim alınır. 

 

BEDEL İADESİ: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi maksimum 14 gün içinde kredi kartınıza/banka hesabınıza iade edilir. 

 

Her türlü sorununuz için destek@hibboux.com adresine mail atabilirsiniz.