35x50 Evergreen Yıkanabilir Kılıflı Tencel Bebek&Çocuk Yastığı 200 gr
150 ₺ ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

35x50 Evergreen Yıkanabilir Kılıflı Tencel Bebek&Çocuk Yastığı 200 gr

* Zorunlu Alanlar

51,92 ₺
51,92 ₺
64,90 ₺

EŞSİZ YUMUŞAKLIK
Çevre ve Sizin İçin En İyisi

Açıklama
-

- %100 Tencel Kumaş
- %30 Tencel %70 Nano Elyaf Dolgu
- OEKO-TEX Sertifikalı
- Makinede Yıkanabilir
- 30 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti

Teslimat ve İade
-
Ev Tekstili siparişlerinizi UPS kargo ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Ev tekstili siparişlerinizde 15:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 30 gün deneme hakkınız bulunmaktadır İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086
 
Kimyasalsız Doğal Hammaddeler ile Üstün Nem Yönetimi
TENCEL® elyafları hidrofilik ve hidroskopik olup yaklaşık %70 su emebilme özelliğine sahiptir. Pamuk ile kıyaslandığında 4 kat daha fazla nemi hapseder. Su emilip elyaf içerisine taşınır. Bu özelliği ile daha kuru ve sağlıklı bir uyku ortamı yaratır. Elyaf içine hapsedilen nem hızlıca yayılır ve buharlaşır.
 
 
Cilt için Klima Etkisi Yaratan Teknoloji
TENCEL® doğal olarak, sıcaklık artışında çok daha fazla serinlik hissi verir. Serin, yumuşak ve kuru hissedilir.

Hissedilen sıcaklık arttıkça, nem oranı da artar, ancak Tencel elyaflarda nem emilimi çok güçlü olduğu için her zaman kuru ve rahat bir uyku ortamı sağlanır.
 
 
Daha Sağlıklı Bir Uyku için İndirgenmiş Toz Akarı ve Bakteri Üremesi
Toz akarlarının yaşam döngüsünü kırarak, hijyenik bir ortam yaratan Tencel elyaf, daha sağlıklı bir uyku ortamı yaratır.Birçok markanın kimyasallarla sağladığı bu özellik, Tencel elyafın doğasından gelir.
 
 


İndirgenmiş Bakteri Üremesi: Tencel elyaf diğer elyaflarla kıyaslandığında bakteri oluşumunun en az düzeyde olduğu elyaftır.Üstelik bunu kimyasal kullanmadan elyafın yapısı gereği yapar.
 


İndirgenmiş Toz Akarları Üremesi ve Küf Oluşumu:Toz akarlarına yaşam şansı tanımaz. 300 Toz akarı örnek alınarak yapılan testlerde 42 gün sonra pamuk üzerinde 5880 adet toz akarı tespit edilirken, Tencel elyaf üzerinde 148 toz akarı gözlenmiştir.
Doğal Antistatik Özellik
Avusturya Tekstil Enstitüsü (OETI) tarafından yapılan testlerde, Tencel üzerinde Elektrostatik yüklenme oluşmadığı kanıtlanmıştır. İnsan vücudunun elektrostatik yükünü Nötr hale getirmektedir. Vücudumuzdaki fazla elektrostatik yüklenmenin fizyolojik ve psikolojik pek çok olumsuz etkisi vardır. Fazla Elektrostatik yüklenmenin, stress, gerilim, huzursuzluk hatta bellek kaybına yol açtığı belirtilmiştir.
 
 
Doğa’ nın Dengesini Koruyan TencelTM Elyaf
Doğadan gelir, doğaya gider. TencelTM Elyaflar Avrupa Çevre ödüllü Kapalı döngü sistemde üretilir ve üretimde kullanılan malzemelerin %99,7 si doğa da çözünür ve çevreye zarar vermez. Hammaddesi Okaliptüs ağaçlarıdır.
 
 
Tekstilde Güven İşareti “OEKO_TEX®”
OEKO-TEX® uluslararası platformda kabul görmüş, tekstilde güveni ifade eden en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün zararlı maddelere karşı test edildiğini ve insan ekolojisi açısından belirtilen şartları yerine getirdiğinin ispatıdır.

 
 
Tencel™ Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Tencel ürünler, Lenzing Group lisansı altında, Lenzing Group onayı ile üretilmesi gereken ürünlerdir. Orijinal ürünler üzerinde Tencel sertifikası bulunur. Performans ve kalite açısında doğru bir ürün almak istiyorsanız, sertifikalı ürünleri tercih etmelisiniz. Bu etiket ürünün standatlara uygun üretim yapıldığının göstergesidir.

Tencel yorganlarda ürünlerin kumaşlarında da Tencel yer alması ürün performansı açısından önemlidir. Piyasa da Tencel olarak satılan ama ürün kumaşında Tencel kullanmayan çok fazla ürün bulunmaktadır. Tencel hissiyat olarak yumuşak tuşeli, serin bir malzemedir. Almak istediğiniz ürün size bu hissiyatı vermesi önemlidir.

Aldığınız ürünün sağlıklı malzemelerle üretilmiş olduğundan emin olmalısınız. Sağlıklı bir yaşam uykuda başlar. Mutlaka ürün sertifikalarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Kontrolsüz ve denetlenmeyen alanlarda üretilen pek çok ürün sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Siz siz olun üzerinizi ne ile örttüğünüzden emin olun ve aldığınız her ürünü sorgulayın!
Non Toxic
Zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermediği OEKO-TEX sertifikası ile kanıtlanmıştır.
Çevre Dostu
Yenilenebilir ve sürdürülebilir bir çevre için geri dönüşümlü olarak üretilmiştir.
Yataş Kalitesi
Yataş fabrikalarında üretilmiştir.
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    KötüOrtaİyiÇok İyiSüper