Hakkımızda | Hibboux
|
Tüm Ev Tekstili Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Fırsatı

HAKKIMIZDA

UYANDIRMA
SERVİSİ
“İyi hissetmek” diyince aklımıza ilk gelen ne oluyor?
Tahmin edecek olursak; dikkat edilen öğünler, vitamin takviyeleri, vakit buldukça yapılan sporlar, zihinsel sağlık adına çözülen bulmacalar ya da Netflix’te geçirilen saatler…
Günün üçte ikisi için harika. Peki ya geriye kalan ve günün en az üçte birini geçirdiğimiz yatak odamız?
İyi hissetmek sadece fiziksel sağlıkla mümkün olan bir durum değildir, ruhsal sağlığımızla bir bütün olarak ele alınmalıdır. Bu yüzdendir ki hem ruhsal hem de fiziksel sağlığımızı korumak için tüm bu günlük aktivitelerin dışında kalan ve günümüzün üçte birini geçirdiğimiz uykumuzu da önemsemeye başlamalıyız.
Bazı kazançlar acısız olur!
Hastalanıp yatağa düşmek yerine, neden hastalıkları önlemek için sıralamayı değiştirmiyoruz? İlk yapmamız gereken güne sağlıklı bir uyku ile başlamak. İyi bir gece uykusu, gün boyunca fiziksel ve zihinsel olarak zinde olmanın en temel unsurudur. Yapılan bilimsel çalışmalar gösteriyor ki kaliteli uyku süreci sağlıklı bir metobolizma sağlıyor. Sağlıklı bir metobolizma ise fiziksel acıyı azaltırken mental hastalık risklerini de ortadan kaldırıyor. Kaliteli bir uyku ile gün boyunca dikkat ettiğiniz sağlığınızı korumak ve hayat kalitenizi yükseltmek çok daha kolay.

Öyleyse, sağlıklı uyku dünyasıyla tanışmak için gözünüzü açın!
HIBBOUX VİTAMİNİ
Güne zinde bir başlangıç, gelişmiş bağışıklık sistemi,
dinç bir vücut yapısı, güçlü bir hafıza ve
sorunsuz işleyen bir metobolizma…
Daha fazlasını da sayabiliriz.

Hibboux’nun misyonu tüm bu uyku kalitenizi
etkileyen unsurları geliştirmek. Çünkü sizlere eşsiz bir uyku deneyimi sunmak bizim elimizde. Komşularınızın gürültülerini engelleyemeyiz, diyet ya da diğer kişisel planlarınıza müdahele edemeyiz ama uyku kalitenizi arttırmak için yapabileceğimiz birçok şey var. Ve bunun için üstün mucizelere gerek yok.
Son içtiğiniz kahveyi suçlamayı bırakın.
Uyku sadece yatağınızın ne kadar rahat olduğu ya da içtiğiniz kahve sayısıyla şekillenen bir süreç değildir. Sıcaklık, nem dengesi, hijyen, yatağın sağladığı destek ve konfor gibi birçok değişken uykunuzun kalitesini etkiler. İşte tam da bu sebeple Hibboux olarak yarattığımız “Sleeping Elements” konsepti ile uyku dünyasını tüm yönleriyle ele aldık. Sadece üzerinde uyuduğunuz yatak değil, kullandığıınız nevresim ve yorgandan üzerinize giydiğiniz pijamaya kadar tüm uyku ürünlerini doğadan ilham alarak baştan tasarladık. Böylece uyku deneyiminizi oldukça verimli ve keyifli bir hale dönüştürdük.
HAYALİNİN
PEŞİNDEN
KOŞANLAR
Hibboux, uykuyu ninnilerin ve koyun saymanın ötesinde görmüş iki kardeşin yarattığı konsept uyku markasıdır. Türkiye ve Amerika arasında yoğun seyahatlerin olduğu eğitim ve iş hayatına sahip Serhan ve Şölen 42 yıldır Türkiye’de yatak ve ev tekstili ürünleri alanında hizmet veren Yataş’ın ikinci nesil sahiplerindendir. Bu sebepledir ki yoğun iş seyahatleri onlara farklı kültürle tanışma ve farklı insanlarla çalışma imkanı sağlamıştır. Bu sayede insanlarla empati kurmak, neler hissettiğini anlamak onlar için yepyeni bir kapı açmıştır. Sağlıklı uykunun hepimizin ihtiyacı olduğunu ama hiçbirimizin farkında dahi varmadığını gördüler ve böylece Hibboux uyku dünyasının ilk adımları atılmış oldu.

Ailelerinin Yataş için yaptığı çalışmalar Serhan ve Şölen’in çok genç yaşta sektörle tanışmalarını sağladı. Kuruluşundan gelişmelerine tüm sürecini takip ettikleri bir markada hem organik aile bağlarının hem de ticari bağlarının bulunması onlara geniş bir vizyon ve paha biçilmez bir deneyim kazandırdı.

Tüm bu gelişmeler Serhan ve Şölen’in içinde bulundukları büyük ve karma pazarda bir boşluk görmelerini sağladı. Sadece ürün ve üretim noktasında değil aynı zamanda müşteri hizmetleri, servis kalitesi ve çevreye bakış açısıyla da daha büyük resmi görmenin bir sonucu olarak Hibboux sağlıklı uyku konsepti oluşturuldu.
Hibboux, yaratıcılarının deneyimleriyle uyku dünyasında!