150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO !

Garanti ve İade

Garanti koşullarınız nelerdir?
Tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.
Siparişimi kaç günde iade edebilirim?
Tüm yataklarımızda 100 gün, ev tekstil ürünlerimizde 30 gün deneme süresi vardır. Bu süre içerisinde koşulsuz şartsız ürün iadesi yapabilir, ödemenizin tamamını geri alabilirsiniz.
Deneme süresinde memnun kalmadığım bir ürünün iadesini nasıl yapacağım?
Deneme süresi içerisinde ürünümüzden memnun kalmazsanız, destek@hibboux.com adresine mail atabilir ya da (216) 309 60 00 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak Hibboux yetkililerine ulaşabilirsiniz.
İade ettiğim ürünün geri ödemesini ne zaman alabilirim?
İadeniz Hibboux’ya ulaştıktan ve ürünün kontrolü tamamlandıktan sonra siparişiniz sırasında kullanılan ödeme yöntemi üzerinden geri ödeme talimatınızı veriyoruz. Geri ödemeniz ödeme yönteminin şartlarına göre ortalama 3-10 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.
Değişim yapılabiliyor mu?
Hibboux da değişim yapılamamaktadır. Değişim taleplerinizde ürünün iadesini alıp, yeni ürün gönderimi şeklinde ilerlenmektedir. Değişim taleplerinizde bize ulaşabilir ve sürecinizi başlatabilirsiniz.
Deneme süresi bitmiş ürünlerde yaşadığım kalite problemlerinde nasıl bir süreç izleyeceğim?
Deneme süresi biten ürünlerde yaşanan kalite problemlerinde, destek@hibboux.com adresine mail atarak ya da (216) 309 60 00 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak Hibboux yetkililerine ulaşabilir ve inceleme sürecinizi başlatabilirsiniz. Ürününüz, Kalite Ekibi tarafından incelenecek ve kalite problemi tespit edilen ürünlerde iadeniz kabul edilecektir.
Deneme süresinde memnun kalmadığım bir ürünün iadesini nasıl yapacağım?
Deneme süresi içerisinde ürünümüzden memnun kalmazsanız, destek@hibboux.com adresine mail atabilir ya da (216) 309 60 00 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak Hibboux yetkililerine ulaşabilirsiniz.
İadelerde kargo bedeli kime ait?
Hibboux yetkililerine ulaşılarak yaptığınız tüm iadelerde kargo bedeli tarafımıza aittir. Bildirim dışı tarafımıza gelen iadeler tarafımızca kabul edilmemektedir. İade sürecinizin sağlıklı bir şekilde bir şekilde işlemesi için bizlere dönüş yapmanız çok önemlidir.

Her türlü sorunuz için destek@hibboux.com adresine mail atabilir ya da (216) 309 60 00 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak Hibboux yetkililerine ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin her yerine Ücretsiz ve Hızlı Kargo
Çalıştığınız kargo firmaları hangileridir?
Türkiye içi gönderimlerimizde 30 desi altı tüm paketler UPS kargo ile taşınmaktadır.
Ürün teslimat süresi nedir?
15:00’e kadar verilen siparişlerinizi aynı gün içerisinde, 15:00’den sonra verilen siparişlerinizi ise bir sonraki gün kargoya teslim ediyoruz. Gönderileriniz 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmiş oluyor.
Ürünümün kargoya verildiğini nasıl anlarım?
Siparişinizdeki ürün kargoya verildiğinde, tarafımıza iletmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza bir SMS gönderiyoruz. Sipariş numaranız, kargo bilgisi ve kargo takip numaranız bu SMS’de yer alıyor. Siparişinizi girerken doğru cep numarası yazdığınızdan lütfen emin olun.
Kargo ücreti ne kadar?
Türkiye’nin her yerine tüm 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Bu koşulu karşılamayan siparişleriniz de 8,99 TL sabit kargo ücretimiz mevcuttur.
Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?
Sadece Türkiye içi gönderim yapıyoruz. Şimdilik yurt dışı gönderimimiz bulunmamaktadır.
Her türlü sorunuz için destek@hibboux.com adresine mail atabilir
ya da (216) 309 60 00 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.