Garanti ve İade | Hibboux
150 ₺ ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

Garanti ve İade

Ürününüzü hibboux.com üzerinden satın alırsınız.
+
-
Yurtiçinde bir mağazamız bulunmamaktadır, tüm ürünlerimizi internet sitemizden satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerimizin arkasında duruyoruz. Bu sebeple müşterilerimize Yataklarımızda 100 gece, diğer ürünlerimizde 30 gece deneme süresi veriyoruz.
Güvenilir kargo firmalarıyla ürünlerinizi kapınıza kadar ulaştırırız.
+
-
150 ₺ ve üzeri tüm siparişlerinizi Türkiye’nin her yerine kargo ücreti olmadan teslim ediyoruz. 150 ₺ altındaki siparişlerde ise 8,99 ₺ sabit kargo ücreti bulunmaktadır. Ev tekstili ürünlerinin gönderimlerinde UPS kargo ile çalışmaktayız. Yatak gönderimlerinde ise Horoz ve Voida Lojistik ile hizmet vermekteyiz.
Yataklarda 100 gece, ev tekstili ürünlerinde 30 gece deneme süresi veririz.
+
-
Mağazalarda sınırlı sürelerde denediğiniz yatağın size uygun olup olmadığının anlaşılmayacağını savunuyoruz. Bu sebeple hiçbir mağazanın sağlamadığı imkanı müşterilerimize sunuyoruz. Yataklarda 100 gece, ev tekstilinde 30 gece koşulsuz şartsız deneme imkanı veriyoruz.
Eğer memnun kalmazsanız bize mail ya da telefon ile Ulaşırsınız
+
-
Deneme süresi içerisinde ürünümüzden memnun kalmazsanız, herhangi bir açıklamaya gerek duymadan iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İade işlemleri için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 nolu Çağrı Merkezinden Hibboux yetkililerine ulaşmanız yeterlidir.
%100 Para İade Garantisi ile ürünleri kapınızdan teslim alırız.
+
-
Hibboux yetkililerine ulaşarak yaptığınız tüm iadelerde kargo bedeli tarafımıza aittir. Bildirim dışı tarafımıza gelen iadeler tarafımızca kabul edilmemektedir. İade sürecinizin sağlıklı bir şekilde işlemesi için bizleri bilgilendirmeniz çok önemlidir. Ürün iade alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde para iadeniz kesintisiz bir şekilde tarafınıza yapılır.