Emilie Yıkanabilir Kılıflı Yün Bebek&Çocuk Yastığı 200 gr
YATAKLARDA %10 KDV İNDİRİMİ İÇİN SON GÜN 31 MART

Emilie Yıkanabilir Kılıflı Yün Bebek&Çocuk Yastığı 200 gr

* Zorunlu Alanlar

59,92 ₺
59,92 ₺
74,90 ₺

TAMAMEN DOĞAL


Doğallıkta Woolmark Kalitesi

Açıklama
-

- %100 Pamuk Kumaş
- %100 Woolmark Onaylı Yün Dolgu
- OEKO-TEX Sertifikalı
- Sadece Kılıfı Yıkanabilir
- 30 Gün Deneme, 2 Yıl Garanti

Teslimat ve İade
-
Ev Tekstili siparişlerinizi UPS kargo ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabiliyoruz. Ev tekstili siparişlerinizde 15:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarih itibari ile 30 gün deneme hakkınız bulunmaktadır İade için destek@hibboux.com adresine mail atmanız ya da (216) 309 60 00 no’lu telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Ödeme Seçenekleri
-
Kredi Kartı
Havale İle Ödeme
IBAN
TR400006701000000053113086
ŞUBE KODU
266
HESAP NO
53113086
 
Yüksek Nem Emilimi ile Doğallıkta Woolmark Kalitesi
%100 onaylı Woolmark Yün Dolgusu ile doğası gereği soğuk havalarda sıcak, sıcak havalarda serin tutma etkisine sahiptir. Bir ürünün Woolmark sertifikası taşıyabilmesi için, Woolmark kalite onayı almış olması gerekmektedir.
 
 
Tamamen Doğal ve Yenilenebilir
Üretiminin başlangıcından sonuna doğal yolla işlenen, dünyanın en iyi ve değerli dolgu malzemesidir. Tamamen doğal, yıl içinde yetiştirilen koyunların kırkılması ile elde edilir. Kırkma işlemi yaz aylarında hayvanları rahatlatmak amaçlı yapılan bir işlemdir.
 
 
Geri Dönüşümlü
Yün, geri dönüşümlü bir dolgu malzemesidir. Toprağa bırakıldığında yıl içinde toprağa karışır, parçalanır ve içerisinde bulunan değerli besinleri doğaya geri verir.
 
 
Nefes Alan Dolgu
Yün nemi kolaylıkla çeker ve buharlaştırır. Son derece iyi nefes alan bu dolgu, daha rahat ve kuru bir uyku süreci geçirmenize destek olur.
 
 
Soğukken sıcak, sıcakken soğuk
Sentetik malzemelerin aksine, yünün içindeki aktif lifler, vücut sıcaklığındaki değişikliklere göre tepki verir. Hava soğuk olduğunda sıcak kalmanıza, sıcak olduğunda serin kalmanıza yardım eder.
 
 
Ateşe Dayanıklı
Yün, doğası gereği ateşe dayanıklı bir doldu malzemesidir.
 
 
Daha uzun süre ve rahat kullanım için
“Yıkanabilir, Fermuarlı Yastık Kılıfı”
Doğal elyafların yıkama dayanımı çok yüksek değildir. Onun için mümkün olduğunca elyafı değil, onu çevreleyen dış yüzeyi yıkamanız önerilir. Yıkanabilir fermuarlı, kapitoneli yastık kılıfı ile çok daha uzun süre, aynı konfor ile tertemiz hijyenik bir şekilde uyumaya devam edebilirsiniz.
 
Uyku Pozisyonunuza Göre “Ayarlanabilir Destek”
Rahat bir gece uykusu için doğru yastığı kullanmanız önemlidir. İyi bir yastık başınızı ve boynunuzu doğru destekleyen yastıktır. Her insanın rahat ettiği yastık yüksekliği farklıdır. Kimi insanlar yüzüstü ince yastık tercih ederken, kimisi destek seviyesi güçlü ve sert yastıkları tercih eder. Yıkanabilir fermuarlı yastıklarımızda ihtiyacınız olan yüksekliği kendiniz ayarlayabilir ve yastığınızı ihtiyacınız olan destek seviyesine getirebilirsiniz.
 
 
Baş ve Boyun Desteği için Boncuk Yün
Yün dolgular sentetik dolgular kadar hacmini koruyan malzemeler olmadığı için, ürünlerimizde hacmini ve destek seviyesini koruyan %100 Doğal Boncuk Yün kullandık. Boncuk Yün hacmini daha uzun süre koruyan ve destek seviyesi güçlü bir malzemedir.
 
 
Tekstilde Güven İşareti “OEKO_TEX®”
OEKO-TEX® uluslararası platformda kabul görmüş, tekstilde güveni ifade eden en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Bu etiket, üzerinde bulunduğu ürünün zararlı maddelere karşı test edildiğini ve insan ekolojisi açısından belirtilen şartları yerine getirdiğinin ispatıdır.

 
 
Yün Yastık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Piyasada yün adı altında satılan pek çok ürün bulunmaktadır. Ürünlerin içinde bulunan yün oranı, kullanılan yünün kalitesi, dolgu miktarı ve ürünün kumaşı, ürün performansını ciddi anlamda etkileyen unsurlardır. Bu tarz ürünlerde daha uzun süre kullanım için yıkanabilir kılıflı modelleri tercih etmeniz, ürünün rahat kullanımı açısından önemlidir.

Yün yastıklarda kullanılan doğal malzeme sık yıkamaya uygun değildir. Eğer yıkamak istiyorsanız, iç kılıfı ile birlikte soğuk suda yıkayıp, yayarak güneşte kurutmanız gerekir. Yanlış kullanım ürününün ömrünü kısaltır. Yüksek sıcaklıkta yıkamaya uygun ürünler doğal elyaf içermez.

Yün yorgan ve yastık malzemeler ile ilgili anti-bakteriyel, anti-alerjik gibi özellikler çok gerçeği yansıtmaz. Bu malzemeler sık yıkama ve yüksek sıcaklık sonrası formlarını ve özelliklerini kaybederler. Bu nedenle sık sık havalandırma yöntemi ile kullanılmalı, düşük sıcaklıkta hatta soğuk suda yıkanmalıdır. Doğal ürün, doğal olarak bakım ister.

Aldığınız ürünün sağlıklı malzemelerle üretilmiş olduğundan emin olmalısınız. Sağlıklı bir yaşam uykuda başlar. Mutlaka ürün sertifikalarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Kontrolsüz ve denetlenmeyen alanlarda üretilen pek çok ürün sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Özellikle “organik pamuk” ibareli ürünleri almadan önce ilgili sertifikasını araştırın! Ne yazık ki piyasada yanıltıcı ibareler ile çok sayıda ürün satılmaktadır. Siz siz olun üzerinizi ne ile örttüğünüzden emin olun ve aldığınız her ürünü sorgulayın!
Non Toxic
Zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermediği OEKO-TEX sertifikası ile kanıtlanmıştır.
Çevre Dostu
Yenilenebilir ve sürdürülebilir bir çevre için geri dönüşümlü olarak üretilmiştir.
Yataş Kalitesi
Yataş fabrikalarında üretilmiştir.
  • Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz? *
    KötüOrtaİyiÇok İyiSüper