Doğal Sorular | Hibboux
|
Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Bu soruları sormak en doğal hakkınız

1
İnternetten yatak mı alınır ?
Soruya soruyla cevap vermek huyumuz değildir ama asıl mağazadan yatak mı alınır? Görmeden, dokunmadan yatak alınmaz diyorsan; sabaha kadar da dokunsan birkaç gece o yatakla uyumadan ne aldığını bilemezsin. Bu yüzden yatak, aslında size uzun uzun deneme fırsatı sunan sitemizden alınır.
 
2
Beğenmedim diyelim sizden aldığım yatağı. O zaman ne olacak?
Beğenip beğenmediğine karar vermek için tam 100 gecen olacak, sadece 100 saniyen değil! Mağazada sadece 100 saniye deneyerek yatak alacağınıza bizden alın, tam 365 gece boyunca demene şansına sahip olun. Eğer iade etmek istiyorum derseniz, hemen kapınıza geliriz.
 
3
İade ederken hangi sorunlarla karşılaşacağım, bitmeyen koşullar ne?
Ben bu yatağı sevmedim demen bizim için üzücü ama iade etmen için yeterli. Hiçbir iade koşulu aramıyoruz. Sadece iade etmek istediğinizi bize iletiyorsunuz, biz de neden diye sormadan hemen iade alıyoruz.
 
4
İnternetten aldığın ürünü iade etmek zaten dert, ben koca yatağı nasıl geri göndereyim?
Dert ettiğin şeye bak! Sen iade etmeyeceksin, biz iade alacağız. Yatağınızı nasıl kapınıza kadar getirip kuruyorsak, aynı şekilde katlayıp götürürüz de… Siz sadece sevip sevmediğinize karar vereceksiniz. Ama istatistikler %98 seveceğinizi söylüyor.
 
5
Yatağımı çok sevdim ve iade etmek istemedim diyelim. Peki, deneme süresinden sonra yatağımda bir sorun çıkarsa?
Deneme süreleri sadece koşulsuz şartsız iade için. Satın aldığınız ürününde bizden kaynaklı bir sorun çıkması ihtimaline karşı yataklarımıza 10 Yıl garanti veriyoruz.
 
6
Sadece yataklarda mı geçerli bu iade ve garanti koşulları?
Biz hiçbir ürünümüz arasında ayırım yapmayız, hepsi bizim ürünümüz. Tabii ki tüm ürünlerimize çok güveniyoruz. Nevresim, beyaz dünya ve ev tekstil ürünlerine de 30 gün koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
7
Hibboux ürünlerinin zararlı kimyasallar ve kanserojen maddeler içermediğini söylüyorsunuz. Buna dair kanıtınız var mı?
Var. Hatta sertifikası bile var. Tüm Hibboux ürünleri, uluslararası platformda kabul görmüş en önemli ekolojik kalite sertifikası olan OEKO-TEX’e sahiptir. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal ve kanserojen madde kullanılmadan üretilmektedir.
 
8
Sadece doğayı ve hayvanları sevdiğiniz için mi çevreciyiz diyorsunuz, yoksa çevreci olduğunuzun da bir kanıtı var mı?
Var tabii ki. Fakat belirtmeden geçemeyeceğiz; evet, doğayı ve hayvanları sevdiğimiz için çevreciyiz. Tamamen geri dönüştürülebilir hammaddeler kullanarak doğaya geri dönüşü destekliyor, tüyleri sadece üstlerindeyken güzel diye kuş ya da kaz tüyüyle ürünler kesinlikle hazırlamıyoruz. Çünkü doğaya ve hayvanlara saygılı üretim yapmak kuruluş amaçlarımızdan.
 
9
Kalitelisiniz, sağlıklısınız, doğal ve çevrecisiniz. Bu durumda ürünlerinizin daha pahalı olması gerekmiyor mu? Bu saydıklarınızın hangisinden vazgeçtiniz?
Vazgeçtik ama bu saydıklarınızdan değil, aslında size masraf çıkaran şeylerden vazgeçtik. Mağazamız yok kira ödemiyoruz, mağaza çalışanlarımız yok dolayısıyla maaş ve sigorta da yok, elektrik-su-doğalgaz kullanmıyoruz… Harcamadığımız paraları size yansıtmadığımız için de kaliteli ve sağlıklı ürünleri uygun fiyatla sunabiliyoruz.
 
HİBBOUX
DİĞERLERİ
 
10
Sizden bir ürün aldım diyelim. Fakat yanlış ürünü seçtiğimi fark ettim. O zaman ne olacak?
Ne olacak canım, hangimiz hata yapmıyoruz ki. Hemen değiştiririz.İade etmek değil de değiştirmek istediğiniz bir ürün olursa da belirtilen süreler içerisinde anında değiştiriyoruz.
 
11
Alışveriş yaparken kart bilgilerimi vereceğim.Size güvenebilir miyim?
Elbette güvenebilirsiniz. Müşterilerimizin tüm kişisel verileri, PCI DSS uluslararası sertifikalı ödeme sistemi ve güvenli altyapımız ile koruma altındadır. Alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.
 
 
 
Hala aklınıza takılan bir soru varsa Sık Sorulan Sorular sayfasına bakabilir ya da bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
ALIŞVERİŞE BAŞLA